Нарада для вчителів фізичної культури

    07.09.2022

    Наталія Сороколіт провела нараду для учителів фізичної культури, до якої долучилися учителі фізичної культури з усіх областей України у форматі вебінару. Упродовж вебінару акцентовано увагу на основні особливості викладання предмету з учнями 5 класів у 2022-2023 н.р., проаналізовано складові модельної навчальної програми та подано зразки для укладання навчальної програми з фізичної культури у закладі загальної середньої освіти на основі модельної. Окрім цього, спікерка демонструвала зразки навчальної програми, календарно-тематичного планування з фізичної культури та заохотила вчителів пройти курси підвищення кваліфікації на платформі «Освіторія», де розробники стандарту базової середньої освіти розкривають сутність освітніх трансформацій реформи «Нова українська школа». Левову частину вебінару присвячено оцінюванню освітніх досягнень здобувачів освіти з фізичної культури в умовах НУШ у 5 класах та рекомендаціям наказу Міністерства освіти та науки України від 01.04.2022 р. № 289. Учителі мали можливість ознайомитися з техніками формувального оцінювання та адаптувати їх до специфіки предмету.

    Розглянуто та проаналізовано інструктивно-методичні рекомендації МОН України щодо викладання фізичної культури для учнів 6–11 класів. Відповідно до них учні 6-11 класів працюють за оновленими навчальними програмами з фізичної культури, зміст яких адаптовано до умов воєнного стану, внесено засоби фізичного виховання, які поліпшують фізичну підготовленість учнів.

    Лариса Мокринська, учасниця заходу із Київщини, відзначила переваги  нового формату проведення нарад, залишивши відгук на YouTube каналі інституту: «Щиро дякую, пані Наталя, за цікавий матеріал. Все дуже зрозуміло, логічно і детально висвітлено. Особисто мені ваші поради стануть в нагоді. Переглядала частинами, у зручний для мене час, тому хочу подякувати, що дали доступ до цієї наради всім охочим».

    Переглянути вебінар можна на YouTube каналі інституту за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=_MwNgI5YTsQ.