Навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО «Забезпечення безпечного психологічного середовища у закладі дошкільної освіти. Маски булінгу»

    28.11.2019

    Заклад дошкільної  освіти має забезпечувати створення безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу. У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання  психолога допомагати дитині  соціалізуватися  в навколишньому світі.

    28 листопада 2019р. відбувся  навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО «Забезпечення  безпечного психологічного середовища у закладі дошкільної освіти. Маски булінгу».

    На семінарі виступила  О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО з питанням  щодо форм роботи з батьками та профілактики дитячого булінгу. Психологи, вихователі  закладів дошкільної освіти об’єднують  свої зусилля, з метою розвитку дитячої особистості. Л.В.Зеленко, методист  НМЦПС, рекомендувала проводити   психологічні тренінги,  консультації для  просвіти педагогів з питання дитячого булінгу.  Спільно організована  діяльність дітей, батьків, педагогів, психологів забезпечить дітям комфортне психологічне перебування у закладі дошкільної освіти.

    Психологи,  учасники семінару, взяли участь у тренінгу «Маски булінгу», ділилися досвідом роботи щодо випадків булінгу у дитячому середовищі та розповідали про шляхи та методи роз’вязання конфліктів з батьками.  Позитивними враженнями учасники семінари окреслили очікувані результати навчально-практичного семінару.