Відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків дослідницько-експерементального напряму на тему “Діджитал-інструменти для дистанційного навчання”

  22.04.2021

  21 квітня в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків дослідницько-експерементального напряму на тему “Діджитал-інструменти для дистанційного навчання”. Відповідальною за організацію та проведення заходу була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Світлана Тупись.

  Захід складався із теоретичної та  практичної частин. На теоретичній частині обговорювали  переваги дистанційного навчання у роботі з дітьми покоління Z, методологічні підходи до візуалізації інформації, види, типи діджитал-інструментів, розглядали сучасні тенденції їхнього застосування у діяльності  педагогів дослідницько-експерементального напряму, а також планували та прогнозували перспективність інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі позашкілля.

  У практичній частині, був організований міні-воркшоп з розвитку критичного мислення на тему “Як тренувати навички запитування?”, де кожен з учасників мав можливість потренувати пам'ять, покращити когнітивні навички, працювати на дошці Padlet, критично мислити та виконувати індивідуальні завдання за принципом класифікації запитань  Ф.Кема. 

  На засіданні виступили: Дар’я Кириченко, методистка кабінету природничих проєктів відділу організації освітнього процесу Національного центру “Мала академія наук України”, Юлія Кравченко, завідувачка лабораторії з розвитку критичного мислення Національного центру “Мала академія наук України” та інші.

  Наприкінці засідання кожен з учасників у програмі Mentimeter написав свої відгуки про захід, а також була проведена вправа “Питання – відповідь” для узагальнення та підведення підсумків.