Оголошується конкурс на заміщення посади Спеціального проєктного офіцера у Міністерстві освіти провінції Альберта

  17.12.2019

  Оголошується конкурс на заміщення посади Спеціального проєктного офіцера у Міністерстві освіти провінції Альберта у м. Едмонтон, Канада, терміном із березня 2020 року.

  Основна мета діяльності проєктного офіцера полягає у підтримці діяльності діючого Радника з питань української мови та культури Міністерства освіти Альберти, асистуванні у реалізації проєктів, спрямованих на підтримку, вдосконалення, опрацювання, поширення програм вивчення української мови у навчальних закладах провінції, підвищення кваліфікації вчителів, популяризацію української мови та культури тощо.

  Обов’язки Спеціального проєктного офіцера передбачають:

  1. Забезпечення підтримки діяльності Радника з питань української мови та культури.
  2. Надання консультативної допомоги у відповідь на запити стейкхолдерів (особи, залученні до впровадження україномовної навчальної програми: вчителі, адміністрація навчальних закладів, батьки, громадські об’єднання та ін.) засобами поштового, електронного та телефонного зв’язку.
  3. Здійснення початкового оцінювання форм/анкет відповідно до вимог певних програм.
  4. Виконання ролі контактної особи у випадку відсутності Радника.
  5. Підтримку спільних заходів між школами-побратимами Львівщини та Альберти.
  6. Підготовку офіційної документації, зокрема запрошень для представників українських делегацій, листів подяки тощо.
  7. Консультування з питань особливостей української культури, що впливають на ведення протоколу, переговорів, ділових зустрічей із представниками з України.
  8. Допомогу у плануванні, координації заходів, пов’язаних із візитами закордонних делегацій.

  Кандидати на посаду повинні відповідати наступним вимогам:

  1. Високий рівень володіння українською мовою;
  2. Високий рівень володіння англійською мовою;
  3. Наявність педагогічного досвіду;
  4. Наявність хороших координаційних, міжособистісних та лідерських навиків, гнучкість, впевненість, здатність співпрацювати, працювати в команді та адаптовуватися;
  5. Бути впевненим користувачем ПК, наявність навичок використання ІКТ, зокрема Microsoft Word, Powerpoint, e-mail та електронних календарів тощо, наявність досвіду роботи в онлайн середовищі та використання інтернет-ресурсів.

  Для участі у конкурсі кандидати повинні подати резюме та два рекомендаційні листи на електронну адресу діючого Радника з питань української мови та культури Nataliya.Nayavko@gov.ab.ca та керівника відділу Naamah.Segura@gov.ab.ca  Документи необхідно подавати англійською мовою у електронному вигляді. У резюме важливо вказати контактні дані, зокрема електронну адресу та Skype-ім’я. Кінцевий термін подачі заявок – 31 грудня 2019 року. На успішних кандидатів згодом очікуватиме співбесіда засобами Skype-зв’язку.