Онлайн–семінар «Формування соціальних навичок, спрямованих на уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми»

  16.04.2021

  Одним із найнегативніших явищ ХХІ століття є торгівля людьми. Правозахисники вперше заговорили про цю проблему на початку ХХ ст.

  З того часу  феномен торгівлі людьми постійно аналізуєтья і є предметом багатьох дискусій. Комісія ООН з питань боротьби з міжнародною злочинністю вважає торгівлю людьми третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю.

  Державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми спрямована на запобігання і подолання її як явища, допомогу постраждалим.  Важливою складовою є формування у підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати небезпеку, виховання правової свідомості.   Соціальні навички, що дозволяють уникнути ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми напряму пов’язані із знаннями про права людини.

  Про ці проблеми говорили  15 квітня учасники семінару «Формування соціальних навичок, спрямованих на уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми», який провела методистка НМЦПС Яремкович Н. У семінарі взяла участь  вчителька історії та правознавства ліцею «Оріяна» ЛМР,  учасниця команди проекту «SIMSCHOOL – стимуляційні ігри для вивчення прав людини» Сахно О. А.  Пані Оксана презентувала посібник  «Культура й практика викладання прав людини: поради, вправи, стимуляційні ігри».

   До семінару долучилися 100  працівників психологічної служби області.