Організація учнями громадських благодійних акцій

    06.12.2017

    Уже вкотре педагоги-організатори Львівщини приїжджають у Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на цикл семінарів «Громадська школа лідерства», і цього разу, 20 та 27 листопада, мали можливість ознайомитись з діяльністю відомих в Україні благодійних організацій та фондів, з’ясувати шляхи вирішення соціальних проблем населення, засвоїти основи волонтерства. Семінар на тему «Організація учнями громадських благодійних акції» проводила методист кабінету розвитку освіти Романа Кіяшко.

    Волонтерство – це особливий вид благодійної діяльності, адже вимагає особливої пожертви з боку людини – часу та особистої участі. Учасники семінару дійшли до висновку, що воно буде існувати незалежно від того, якою буде політична чи економічна ситуація в країні, яке законодавство в державі, що регулює волонтерську діяльність, якими є умови праці волонтерів у державних, громадських чи бізнесових організаціях. Адже волонтерські групи, волонтерські ініціативи здебільшого виникають спонтанно – за покликом душі людини, через велике серце, бажання саме діяльнісно висловити свою підтримку, надати допомогу у скрутні часи.

    Дякуємо нашим волонтерам – гостям семінару – Арсену Яценку, керівнику з проектно-організаційного розвитку Львівського обласного молодіжного центру, Олесі Сподарик, студентці Львівського національного університету ім.. І. Франка, Вероніці Кашинській, працівнику Львівського обласного молодіжного центру, за натхненні історії досвіду волонтерської діяльності, за практичні поради та чудові презентації.

    З нагоди Міжнародного дня волонтера – 5 грудня – вітаємо всіх волонтерів та бажаємо міцного здоров’я, щастя і добра!