Про духовно-моральне виховання дошкільнят

  23.09.2021

  Морально-духовне виховання дітей —  це виховання у  любові, правді, справедливості, співчутті, милосерді. Це спільне завданням батьків і  педагогів закладів дошкільної освіти.

  21 вересня  на виконання Програми розвитку освіти Львівської області на 2021-2025 роки, реалізації заходів проєкту «Впровадження в ЗДО області інноваційних освітніх програм» в режимі он-лайн на базі ЗДО № 94 м. Львова відбулося навчання педагогів закладів дошкільної освіти за програмою духовно-морального виховання дітей дошкільного віку «Зерно любові».  Програма допомагає реалізувати  освітню лінію «Особистість дитини»  оновленого Базового компонента дошкільної освіти.

  Директорка  ЗДО № 94 О. Я. Шиян говорила про  компетентнісний підхід до формування  духовно-моральних якостей у дошкільників. Вона ознайомила  педагогів із формами роботи з дітьми різних вікових груп,  рекомендувала тематику  занять  та  дидактичних ігор духовно-морального змісту.

  Вихователька-методистка О. А.  Франкевич розповіла про інтегрований підхід на заняттях з духовно-морального виховання за парціальною програмою «Зерно любові». Вона провела із учасниками семінару майстер-клас «Використання інноваційних методів навчання у духовно-моральному вихованні дошкільників».

  Учасники семінару ділилися досвідом роботи із запровадження програми «Зерно Любові» у своїх закладах дошкільної освіти.