Про семінар для вчителів англійської мови, які працюють у перших класах загальноосвітніх закладів

    10.12.2017

          Щоб реалізувати ідеї Нової української школи та вчити дітей цікаво та захоплююче, формуючи у них життєві вміння  21 ст., учителеві англійської мови потрібно відчувати постійне бажання вдосконалюватись та бути готовим до тих змін і викликів часу, у якому живемо. А це нелегко!

          У цьому навчальному році  вчителі англійської мови, які працюють у рамках експерименту, пілотують навчально-методичні  матеріали видавництв Cambridge University Press та MM Publications. На семінарі вчителі мали можливість обговорити особливості навчання англійської на початковому етапі, вдосконалили вміння створювати позитивну навчальну атмосферу та проводити урок, беручи до уваги основні засади TPR підходу та плануючи навчальну діяльность із врахуванням потреб учнів із різними навчальними стилями. Запрошена на семінар спікер від  Cambridge University Press Оксана Карпій допомагала вчителям виробити стратегії, як проводити урок ефективно, використовуючи НМК Quick Minds та Smart Junior. Працюючи у групах,  учасники мали можливість отримати більшу впевненість у навчанні початківців та набули нових цінностей щодо навчання наймолодших учнів школи.

        Експеримент та пілотування матеріалів триває…Та експеримент пройде  вдало не лише тоді, коли учитель отримує нове навчально-методичне забезпечення, а й тоді, коли розуміє, як ефективно його використовувати. Вихідне діагностування по закінченню семінару показує, що учителі англійської мови - учасники проекту відчувають впевненість у тому, як  залучити  першокласників до іншомовного спілкування, але ще потребують подальшого навчання щодо використання нових НМК як ресурсу, який допоможе їм навчати якісно та ефективно. Тож  професійного їм зростання!