Роль педагога в учнівському самоврядуванні

  23.09.2021

  Суспільство потребує нових лідерів, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Участь школярів в учнівському самоврядуванні – важливий крок на шляху формування соціально компетентної людини. Успіх учнівського самоврядування залежить  від рівня методичної підготовки координаторів та їхнього вміння організовувати процес виховання лідерів в умовах впровадження інноваційних технологій.

  21 вересня на платформі ZOOM продовжила роботу обласна творча майстерня координаторів учнівського самоврядування  «Лідерство – риса активних учнів: як плекати лідерів змалку»  Тема засідання: «Роль педагога в учнівському самоврядуванні». Головне завдання цієї зустрічі – розробити професійний стандарт координатора учнівського самоврядування.

  Учасники обговорили пропозиції щодо створення інформаційних матеріалів про забезпечення умов успішної співпраці координатора учнівського самоврядування та його членів, а також визначили принципи співпраці координатора та членів учнівського самоврядування на засадах педагогіки партнерства. 

  Педагоги продовжили роботу над створенням сайту для координаторів учнівського самоврядування Львівської області, на якому будуть розміщені не лише напрацювання творчої майстерні, а й усі нормативно-правові документи та корисні посилання на платформи молодіжних організацій.

  Модерувала роботу методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, кандидатка історичних наук  І. І. Суховерська.