У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
Далі21 червня 2022 року відбувся вебінар «Проблеми і виклики дистанційного навчання з інформатики в умовах сьогодення» для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти. Спікер: Надія Манько – викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліПротягом квітня-червня 2022 року на платформі ZOOM для класних керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад Львівщини були проведені онлайн-тренінги «Конфлікт - виклик часу. Кроки до порозуміння».
Далі
Запрошуємо учителів історії, правознавства, громадянської освіти та курсу «Захист Вітчизни» на навчальний семінар (4 години) з можливостей впровадження інноваційного спецкурсу для учнів 9-11 класів «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».
На семінарі будуть представлені програма курсу та навчальний посібник з матеріалами для учнів і вчителів, а також рекомендації до проведення занять. Цей курс відповідає на вкрай значущий суспільний та освітній запит – як розуміти суть збройних конфліктів, їхню кваліфікацію, механізми забезпечення прав людини в умовах збройного конфлікту та шляхи подолання його наслідків.
Семінар проводять: Ірина Костюк, співавторка програми та освітня редакторка посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право», методистка кабінету координації впровадження НУШ та моніторингу; Ірина Синя, сертифікована тренерка курсу, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Семінар відбудеться 21 січня о 15.00 в онлайн форматі на платформі ZOOM.
Реєстрація для участі у семінарі обов’язкова за покликанням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd49hk0m4yDqro8NV
_wBfqb19834Imrd6WDwUAWmyrbxDiTWw/viewform
Для участі будуть відібрані перші 30 зареєстрованих педагогів.