Шукаємо джерела для створення медіажиттєписів

    29.09.2021

    Наприкінці вересня 2021 року на платформі ZOOM продовжила роботу обласна творча майстерня педагогів закладів загальної середньої освіти «Створення медіажиттєпису як ефективна форма виховної роботи у школі». Тема засідання: “Пошук джерел для створення медіажиттєписів”.

    Модерувала роботу методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, кандидатка історичних наук  Ірина Суховерська, яка ознайомила учасників з особливостями проведення  усних історичних інтерв’ю.

    Учасники творчої майстерні обговорили принципи і прийоми розкриття теми в інтерв’ю, встановлення і підтримання психологічного контакту, правила ведення і використання нотаток під час інтерв’ю, моральні та етичні аспекти усного історичного інтерв’ювання, способи обробки та збереження тексту інтерв'ю, аудіо- та відеозаписів. Педагоги продовжили роботу над створенням методичних матеріалів для пошуку, опрацювання і використання історичних джерел з метою створення медіажиттєписів, а також методичних рекомендацій для організації роботи учнів з джерелами.

    М. В. Криницька, педагог-організатор Миколаївської гімназії Миколаївської міської ради Стрийського району, презентувала медіажиттєпис «Незламний борець за Вітчизну», присвячений українському добровольцю, заступнику командира батальйону ОУН ЗСУ, кіборгу  Василю Кіндрацькому.