Про семінар-практикум для слухачів «Школи молодого працівника психологічної служби»

  18.09.2018

  «Тренінг як форма роботи практичного психолога щодо формування ціннісного ставлення до життя та пошук внутрішніх і зовнішніх ресурсів»

  Людина, її життя і здоров’я є найвищими соціальними цінностями, визначеними Конституцією України. Систематично реалізується державна політика, щодо збереження здорового покоління, формування у дітей та молоді ціннісного ставлення до життя та пошуку внутрішніх і зовнішніх ресурсів.

  Фахівці психологічної служби, використовуючи тренінгові заняття, дають учням можливість активно обговорювати, осмислювати і сприймати інформацію. Тренінг - це самостійне мислення і поведінка, психологічно комфортні умови навчання в яких учасник відчуває свою успішність та інтелектуальне зростання.

  Слухачі «Школи молодого працівника психологічної служби» 13 вересня 2018 року були учасниками навчально-практичного семінару, який провели: О.Приведа – завідувач, Н.Яремкович – методист навчально-методичного центру психологічної служби КЗ ЛОР ЛОІППО.

  Молоді працівники за допомогою вправ вчили учнів шукати внутрішні і зовнішні ресурси при вирішенні проблемних ситуацій, які трапляються в житті молодої людини.