В КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" відбулися збори трудового колективу

  14.09.2018

  13 вересня в КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" відбулися збори трудового колективу, в яких узяла участь директор Департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Степанівна Мандзій, яка привітала працівників інституту з початком нового навчального року.

  За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти Почесними грамотами облдержадміністрації було нагороджено   Ярослава Дмитровича Дуду, Марію Іванівну Крайню, Теодора Теодоровича Любицького, Степана Івановича Прончака, Валентину Яківну Романюк, Надію Михайлівну Стефанів, Віру Радіонівну Шаромову. (Розпорядження ЛОДА №872/0/5-18 від 23 серпня 2018)

  На зборах вирішили подати клопотання про нагородження завідувача кафедри практичної психології Ігоря Олексійовича Корнієнка медаллю Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.» за значні досягнення у галузі педагогіки і психології та за особистий внесок у розвиток української освіти.

  Також на зборах затвердили склад робочої групи, яка займатиметься укладанням колективного трудового договору. До складу групи увійшли: Галина Віталіївна Занік, Ольга Михайлівна Каличак та Олег Ігорович Гірний.

  Учасники зборів вирішили назвати одну з аудиторій іменем Мирослави Василівни Зваричевської, колишньої викладачки інституту,  відомого педагога, автора підручників, великої прихильниці й пропагандистки ідеї дитиноцентризму в школі.