Відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2022» в номінації «Інформатика»

  13.12.2021

  З 6 до 9 грудня 2021 року в режимі онлайн відбувся І тур Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика». Він складався з трьох етапів.

  І етап відбувся 6 грудня. У ньому взяло участь 27 вчителів інформатики, які виконували такі завдання: тест для визначення методичної компетентності та розв'язування олімпіадної задачі, а також завдання олімпіадного рівня з офісних технологій.

  За результатами цих випробувань члени журі (голов – Гнатишин Олександра Павлівна, заступниця голови – Палюшок Лілія Володимирівна) склали рейтинговий список, згідно з яким до другого етапу вийшло 12 переможців (з інформацією можна ознайомитися на сайті ЛОІППО).

  У другому етапі, який відбувся  7 грудня, конкурсантів очікувало теж два випробування: "Майстер-клас" та "Методичний практикум" (інформація на сайті ЛОІППО).

  За результатами цього дня  5 переможців взяло участь у третьому етапі "Урок", який відбувся 9 грудня. Уроки конкурсанти проводили у своїх школах.

  Незважаючи на незвичні умови проведення, уроки відбулися на високому професійному рівні.

  За рішенням журі переможцем визнано Диндуру Романа Володимировича, вчителя інформатики Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бродівської міської ради Львівської області.

  Вітаємо переможця та лауреатів  конкурсу.