Відбувся квест з фінансової грамотності

  28.05.2018

  22 травня в рамках святкування Дня банківського працівника у Львові відбувся «Квест з фінансової грамотності» для львівських школярів. 

  10 команд змагалися за головний приз – політ на повітряній кулі. Організатори квесту: Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Львівська міська рада, ДВНЗ «Університет банківської справи» та Асоціація банків Львівщини.

  Квест - один з найпопулярніших форматів розваг серед школярів та молоді. Організатори сподівалися завдяки йому зацікавити молодь та продемонструвати, що фінансова грамотність не лише дуже необхідна, але й неймовірно цікава наука.

  Квест стартував на площі Ринок, основні локації: центральні офіси банків та фінансових установ, а також Національний етнографічний музей, Палац Мистецтв, приміщення Університету банківської справи та ін.

  До участі у квесті взяли участь учні 7-9 класів. Перемогла команда, яка першою зуміла розгадати всі завдання квесту (на логіку, з історії банківництва Львова, питання з фінансової грамотності, ребуси на банківську тематику).

  Вітаємо переможців квесту учнів Львівського фізико-математичного ліцею здобула перемогу у «Квесті з фінансової грамотності», Загальноосвітня школа №3, НВК «ШЕЛ», Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

  Дякуємо усім учасникам, які брали участь у квесті.