Оголошення!
До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікаціїї
у лютому 2021 року
http://loippo.lviv.ua/nn/navcanniia/semestr/
Далі
26 січня у системі ZOOM відбулася онлайн-нарада голів методоб’єднань закладів позашкільної освіти на тему “Організація навчально-методичної роботи методоб'єднань для педагогів ЗПО на 2021 рік”.
ДаліДля підтримки математичного олімпіадного руху, а також для активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, Український католицький університет 31-го січня 2021 проведе Львівську відкриту обласну олімпіаду з математики для учнів 7-11 класів. Олімпіада відбудеться в Академічному корпусі УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а.
Далі30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
Далі29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
ДаліУ другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
Далі13 листопада в приміщенні Личаківського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Львова відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів та завідувачів методичних відділів закладів позашкільної освіти на тему "Учнівське самоврядування в освітньому середовищі закладів загальної середньої освіти та позашкілля як засіб формування соціальної активності учнівської молоді".
Методист кабінету координаційно-методичної діяльності Сітлана Пітко закцентувала на важливості організації учнівського колективу, взаємодії вчительського і учнівського колективів, наголосила на потребі у формуванні лідерів нової формації, на активній участі у громадському житті та можливості стати частиною педагогічного процесу у співдії з адміністрацією навчального закладу, колективом вчителів та батьків учнів. Через що важливою місією педагогів є виховати у дітей активну життєву позицію, з якостями відповідальності, принциповості, вмінням приймати рішення та виявляти ініціативу, оскільки учні повинні навчатися самостійно творити – діяти – самовиховуватися та самовдосконалюватися. На виході ми отримуємо самодостатню, організовану та громадськоактивну особистість, яка вміє поєднувати навчальну діяльність з трудовою.
У семінарі-практикумі взяли участь представники з різних закладів позашкільної освіти області. Виступи учасників різнилися за своїм змістом та формою подачі. Доповідачі розкрили основні функції роботи учнівського самоврядування, продемонстрували неординарні методи та підходи в організації учнівської діяльності, розповіли про види та форми учнівського парламенту та ознайомили учасників із напрямками діяльності рад учнівського колективу, з існуючими комітетами та їхньою важливість в освітньому середовищі.
У роботі пленарного засідання були долучені: Ірина Бенцак, керівник гуртка “Учнівське самоврядування Личаківського БДЮТ”; Юлія Загорбенська координатор Пустомитівського районного учнівського парламенту; Павло Качмарик, президент учнівського парламенту та Вергілія Вітрова, член парламенту; Наталія Дашковська, директор Будинку дитячої та юнацької творчості м.Червонограда; Віра Худа, вчитель початкової школи Бібрської ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко та Андрій Кусий, президент парламенту, учень 11 класу; Світлана Кушнір, методист Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості та інші.
Метою семінару було активне заохочення педагогів-позашкільників до організації учнівського колективу та до побудови партнерських взаємозв’язків закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти району/міста/ОТГ області та обмінятися досвідом для вдосконалення своєї професійної майстерності та розвитку перспектив на майбутнє.
Родзинкою семінару-практикуму був майстер-клас Надії Радомської, керівника Зразкового ансамблю “Барвінок” Личаківського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Львова, “Арт-терапія засобами хореографії”, де колеги-позашкільники отримали позитивну нотку та практичний досвід у фізичній активності в танці.