Відбувся семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти “Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку в освітньому середовищі закладів освіти”

  19.03.2021

  18 березня у системі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти “Сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку в освітньому середовищі закладів освіти”.

  Відповідальними за організацію та проведення семінару-практикуму були: методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Тупись та завідувачка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Леся Гриза.

  Метою семінару було — сприяти всебічній підготовці педагога до безпечної й ефективної взаємодії із сучасною системою медіаосвіти. 

  На семінарі обговорювали питання, як формувати медіаграмотність, навчали розпізнавати дезінформацію та маніпулятивну медіаінформацію, а також, як використовувати загальноосвітні медіапродукти у професійній діяльності педагогічних працівників.

  Слухачі вчилися розрізняти інформацію за фактами та судженнями, аналізувати ключові принципи медіаграмотноті, визначати типи контенту та види маніпуляцій.