Відбувся семінар-тренінг "Формула ефективного спілкування"

  28.11.2019

  27 листопада у Львівській обласній бібліотеці для дітей у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся черговий семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області об'єднаних територіальних громад (ОТГ) "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ". Тренер, методист КЗ ЛОР ЛОІППО Світлана Пітко, яка розповіла про інтерактивні методи та форми роботи з батьками, ознайомила учасників із новими технологіями та прийомами, які можна використати під час проведення батьківських зборів.

  Метою семінару-тренінгів була допомога педагогам вибудувати систему роботи з об’єднання та взаємодії батьків і навчальних закладів, навчальних закладів і громади, розвитку громадянської участі та відповідальності.

  Програма тренінгу “Батьківські збори по-новому”  передбачає:
  різноманітні інтерактивні вправи для згуртування батьківського колективу й більш активного залучення до шкільного життя, формування навичок проведення інтерактивних занять і дискусій з батьками.

  Під час зустрічі учасники отримали збірник Культура добросусідства. Я. Ми. Країна: Методичні матеріали та практичний досвід”. У збірнику подано методичні рекомендації з використання активних, інтерактивних, групових форм роботи під час батьківських зборів та педагогічних нарад.

  Учасникам були створені умови для практичного застосування запропонованих вправ, а також вони мали можливість поділитися власним педагогічним досвідом у групі. Отримані знання та досвід присутні поклали у свій професійний кейс педагогічної майстерності.