Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на наші нові вебінари:
- «Особливості планування освітнього процесу з фізичної культури» (10 серпня 2022 року);
- «Новітні варіативні модулі навчальної програми» (11 серпня 2022 року).
ДаліАвторський колектив під керівництвом Галини Сохань, завідувачки кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розробив нову навчальну програму з «Основ християнської етики» для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти.
ДаліПродовжуємо популяризувати науку, наукові відкриття та дослідження. Минулого тижня в режимі он-лайн відбулось чергове засідання учасників постійнодіючого семінару учителів біології, який організовує та модерує Марія Лазорко, викладачка кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі4 липня 2022 року розпочала роботу творча майстерня «Використання онлайн-сервісів для реалізації діяльнісного підходу на уроках історії в НУШ» під керівництвом Ірини Васильків, старшої викладачки кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі30 червня 2022 року на базі ЗДО №135 (дитячий садок «Святого Миколая») відбувся семінар-практикум про наступність між першою і початковою ланками освіти, в якому взяла участь Ольга Банах, старший викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі30 червня 2022 року відбувся круглий стіл «Дезінформація під прицілом медіаграмотності у період широкомасштабної війни: відповідь на виклики» за підсумками волонтерського проєкту департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації та КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліXX Міжнародний Форум дитячої творчості «Золотий мольберт 2022» проходить у боротьбі «За мирне небо над Землею». Участь у форумі взяли талановиті діти та молодь, педагоги, художники без вікових обмежень, щоб розкрити власні здібності та популяризувались творчі досягнення в світі. Результатом роботи стала дитяча галерея фіналістів форуму. Роботи фіналістів експонуються не лише в Україні, а й багатьох європейських країнах: Чехії, Словаччині, Болгарії, Норвегії та навіть на станції академіка В. Вернадського, що в Антарктиді. У час війни творче спілкування учасників конкурсу переросло в Естафету Миру. Попри воєнний час, у віртуальному просторі відновили Дитячу галерею «Золотий мольберт на Сході України» у Станиці Луганській та назвали її «Ангели Миру». Цією галереєю відкриваються експозиції виставок у різних країнах.
Ольга Михайлюк, старша викладачка кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», головний редактор часопису «Артклас», засновник та організатор Міжнародних Форуму та Конкурсу «Золотий мольберт», БОБФ «Львівська дитяча галерея», Дитячої галереї «Золотий мольберт на Сході України», авторка освітніх програм, зазначила, що «Естафета миру ХХ Міжнародного Форуму «Золотий мольберт» має на меті й надалі популяризувати феномен дитячого генія, очима якого ми будемо доносити до світу мрії про мирне майбутнє Людства. Дитячі шедеври є окрасою української культури, яку ми хочемо показати як гідну частину світової культури».