Запрошуємо всіх зацікавлених осіб на наші нові вебінари:
- «Особливості планування освітнього процесу з фізичної культури» (10 серпня 2022 року);
- «Новітні варіативні модулі навчальної програми» (11 серпня 2022 року).
ДаліАвторський колектив під керівництвом Галини Сохань, завідувачки кафедри суспільствознавчої освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розробив нову навчальну програму з «Основ християнської етики» для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти.
ДаліПродовжуємо популяризувати науку, наукові відкриття та дослідження. Минулого тижня в режимі он-лайн відбулось чергове засідання учасників постійнодіючого семінару учителів біології, який організовує та модерує Марія Лазорко, викладачка кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі4 липня 2022 року розпочала роботу творча майстерня «Використання онлайн-сервісів для реалізації діяльнісного підходу на уроках історії в НУШ» під керівництвом Ірини Васильків, старшої викладачки кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі30 червня 2022 року на базі ЗДО №135 (дитячий садок «Святого Миколая») відбувся семінар-практикум про наступність між першою і початковою ланками освіти, в якому взяла участь Ольга Банах, старший викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Далі30 червня 2022 року відбувся круглий стіл «Дезінформація під прицілом медіаграмотності у період широкомасштабної війни: відповідь на виклики» за підсумками волонтерського проєкту департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації та КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліОрганізувала та модерувала вебінари Людмила Ольшанська, методистка кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Під час зустрічі 6 червня було детально розглянуто засоби інтегрованого навчання та завдання інтегрованого курсу. На прохання колег відбувся повний екскурс та аналіз посібників і матеріалів інтегрованого курсу «Мистецтво». Оксана Івасюк, Галина Кізілова, Лариса Гринишина та експертка з розроблення освітніх програм Юлія Романенко якісно проаналізували модельні програми та підручники з інтегрованого курсу «Мистецтво», а також відзначили, що нові модельні програми наповнені практикою та проєктами, а сучасні школярі мають володіти актуальними інструментами та навичками.
У другий день вебінару учасники зосередили увагу на мистецтві в навчальному плані. Було розглянуто три моделі досвіду пілотних навчальних закладів та викладено матеріал згідно отриманих запитань вчителів, які навчатимуть 5-ті класи мистецтву з 1 вересня 2022 року.
Предмет «Мистецтво» спрямований на розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, формування їхнього художньо-образного, асоціативного, критичного мислення; створення сприятливих умов для продукування креативних ідей, реалізацію власних творчих потреб у художній діяльності та пізнанні. Варто пам’ятати, що через образний зміст творів мистецтва, відкриваються широкі можливості ефективно впливати на виховання патріотизму, моралі та інших цінностей.