Вебінари про викладання інтегрованого курсу «Мистецтво»

    09.06.2022

    Організувала та модерувала вебінари Людмила Ольшанська, методистка кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Під час зустрічі 6 червня було детально розглянуто засоби інтегрованого навчання та завдання інтегрованого курсу. На прохання колег відбувся повний екскурс та аналіз посібників і матеріалів інтегрованого курсу «Мистецтво». Оксана Івасюк, Галина Кізілова, Лариса Гринишина та експертка з розроблення освітніх програм  Юлія Романенко якісно проаналізували модельні програми та підручники з інтегрованого курсу «Мистецтво», а також відзначили, що нові модельні програми наповнені практикою та проєктами, а сучасні школярі мають володіти актуальними інструментами та навичками.

    У другий день вебінару учасники зосередили увагу на мистецтві в навчальному плані. Було розглянуто три моделі досвіду пілотних навчальних закладів та викладено матеріал згідно отриманих запитань вчителів, які  навчатимуть 5-ті класи мистецтву з 1 вересня 2022 року.

    Предмет «Мистецтво» спрямований на розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, формування їхнього художньо-образного, асоціативного, критичного мислення; створення сприятливих умов для продукування креативних ідей, реалізацію власних творчих потреб у художній діяльності та пізнанні. Варто пам’ятати, що через образний зміст творів мистецтва, відкриваються широкі можливості ефективно впливати на виховання патріотизму, моралі та інших цінностей.