У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
Далі21 червня 2022 року відбувся вебінар «Проблеми і виклики дистанційного навчання з інформатики в умовах сьогодення» для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти. Спікер: Надія Манько – викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліПротягом квітня-червня 2022 року на платформі ZOOM для класних керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад Львівщини були проведені онлайн-тренінги «Конфлікт - виклик часу. Кроки до порозуміння».
Далі21 січня 2022 року в онлайн форматі відбувся навчальний семінар про можливості впровадження інноваційного спецкурсу для учнів 9-11(12) класів «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». У семінарі взяли участь учителі історії, правознавства, громадянської освіти, курсу «Захист України».
Учасники мали можливість активно працювати з навчальними матеріалами, подискутувати щодо розуміння суті збройних конфліктів, механізмів забезпечення прав людини в умовах збройного конфлікту та шляхів подолання їхніх наслідків. Педагогам були представлені програма курсу, навчальний посібник з матеріалами для учнів і вчителів.
Організували та провели семінар методистки інституту: Ірина Костюк, співавторка програми курсу, редакторка посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» та Ірина Синя, сертифікована тренерка курсу.
Приємно, що до проведення семінару долучились і дали відповіді на запитння учасників спеціалісти в галузі МГП:
Наталія Хендель – докторантка Національного університету "Одеська юридична академія", експертка з міжнародного гуманітарного права Української Гельсінської спілки з прав людини, тренерка програми "Права людини" Української школи урядування, професорка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету.
Олександра Козорог – експертка, тренерка з освіти у сфері прав людини та викладання міжнародного гуманітарного права Української Гельсінської спілки з прав людини, координаторка освітніх проєктів, тренерка з освіти дорослих, методистка.