Впроваджуємо спецкурс з міжнародного гуманітарного права

  24.01.2022

  21 січня 2022 року в онлайн форматі відбувся навчальний семінар про можливості впровадження інноваційного спецкурсу для учнів 9-11(12) класів «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». У семінарі взяли участь учителі історії, правознавства, громадянської освіти, курсу «Захист України».

  Учасники мали можливість активно працювати з навчальними матеріалами, подискутувати щодо розуміння суті збройних конфліктів, механізмів забезпечення прав людини в умовах збройного конфлікту та шляхів подолання їхніх наслідків. Педагогам були представлені програма курсу, навчальний посібник з матеріалами для учнів і вчителів. 

  Організували та провели семінар методистки інституту: Ірина Костюк, співавторка програми курсу, редакторка посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» та Ірина Синя, сертифікована тренерка курсу.

  Приємно, що до проведення семінару долучились і дали відповіді на запитння учасників спеціалісти в галузі МГП:

  Наталія Хендель – докторантка Національного університету "Одеська юридична академія", експертка з міжнародного гуманітарного права Української Гельсінської спілки з прав людини, тренерка програми "Права людини" Української школи урядування, професорка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного гуманітарного університету. 

  Олександра Козорог – експертка, тренерка з освіти у сфері прав людини та викладання міжнародного гуманітарного права Української Гельсінської спілки з прав людини, координаторка освітніх проєктів, тренерка з освіти дорослих, методистка.