Забезпечуємо школярам комфортні та здорові умови навчання

    22.09.2021

    7-8 вересня 2021 року на платформі ZOOM відбувся вебінар «Презентація  проєкту «Школа сприяння здоров’ю» у рамках Програми розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки, в якому взяли участь директори шкіл, заступники директорів та педагогічні працівники.

    Керівниця проєкту Олена Шиян презентувала проєкт «Школа сприяння здоров’ю», метою якого є формування безпечних, комфортних, здорових умов навчання та культури безпечної і здорової поведінки в школах із застосуванням інструменту самооцінки і вдосконалення політики ЗЗСО «Індекс здоров’я школи».

    Учасники вебінару обговорили важливість реалізації цього проєкту для створення безпечного та здорового освітнього середовища у Новій українській школі, забезпечення прав дітей на освіту, охорону здоров’я, та надання учням якісних освітніх та медичних послуг згідно із Національною Стратегією та Стратегією розвитку освіти Львівщини на 2021-2025 роки. На вебінарі визначили координаторів проєкту, які будуть відповідати за його впровадження у навчальних закладах.