Закінчився ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

  16.12.2019

  12 грудня закінчився ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта». 5 учасниць з різних районів Львівської області пройшли конкурсні випробування «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Урок».  

  Всі учасниці конкурсу продемонстрували високу професійну майстерність, вміння оперувати комплексом професійних знань, необхідних для розв’язання педагогічної ситуації, володіння педагогічною технікою, ефективність та доцільність запропонованих шляхів вирішення педагогічної задачі, знання предмета, методичну компетентність, науковість, творчий підхід.

  Хочемо розповісти кілька слів про переможницю та лауреаток.

  Юристовська Ірина Михайлівна – переможниця - спокійна зовні, неговірка, інтелігентна у спілкуванні з членами журі і колегами.

  Ірина Михайлівна показала високу результативність досягнень у кожному конкурсному випробуванні (хоч за результатами першого дня цього сказати ще не можна було), але нас усіх вже у цей день приємно вразило те, як вміло вчителька продемонструвала у випробуванні "Методичний експромт" основні педагогічні ідеї свого досвіду, описані в інформаційній картці, хоч на перший погляд тема уроку, фрагмент якого треба було представити, явно не давала можливість це зробити!

  Її обгрунтування виходу з тієї чи іншої педагогічної ситуації (а їх було для аналізу і прийняття рішень запропоновано кожній конкурсантці три) - професійні, вдумливі, чіткі, лаконічні.

  Панасюк Наталія Ярославівна (м.Дрогобич)! Їй випала доля проводити конкурсний урок першою! Але безперечно чудові професійні якості, досвід роботи, закоханість у роботу вчителя початкових класів, уміння планувати і організовувати роботу учнів на уроці, використовуючи інтерактивні, доречні на тому чи іншому етапі уроку, методи і прийоми, вміння працювати з сучасними аудіовізуальними пристроями , напевно вміння малювати, фантазувати тощо забезпечили вчительці успіх на конкурсному уроці!

  Олива Наталія Романівна - вчителька закладу освіти з малою наповнюваністю класів Буського району. Чомусь таким є поділ годин, що уроки математики у своїх "класах-комплектах" проводить не вона, а доля розпорядилася так , що і у випробуванні "Методичний експромт" , і "Урок" - все стосувалося математики! Тим не менше - пані Наталя - молодчинка! Приклала максимум вмінь і знань, щоб достойно представити свій ще досить небагаторічний досвід у першому для неї конкурсі "Учитель року"!

  Кунанець Іванна Андріївна (Яворівський район) захоплює спостерігачів, учнів своєю неймовірною енергією, бажанням розказати і представити все, що вона вміє і знає, але на якихось хвилинах спілкування, спостереження вже починаєш відчувати, що не встигаєш за вчителькою! Тим не менше, пані Наталя - цікава, самобутня, відкрита, щиро вірить в те, що вона все робить дуже добре, незважаючи на те, що десь щось може виявитися і бути зайвим! Розгляньте світлини і побачите її всю у безперервному русі!

  Гопко Любов Богданівна (Давидівська ОТГ), якій випала доля проводити 5 - останній за розкладом конкурсний урок! Очевидно, що діти були вже втомлені трішки, незважаючи на свою високу активність (ми бачили їх у роботі на другому уроці), але висока професійність вчительки, глибоке знання змісту навчальних дисциплін , вмілий розподіл часу, вдалий і добре продуманий підбір завдань, методів і прийомів роботи, впевненість вчительки у доцільності кожного робочого моменту сприяли активній участі дітей у роботі впродовж усього уроку!

  Оцінювало конкурсанток професійне журі. Щиро дякуємо Росипській Оксані, Охріменко Лесі, Булизі Оксані, Кіндрат Марії за злагоджену, чітку роботу, принциповість та об’єктивність в оцінюванні роботи кожної конкурсантки, толерантність у спілкуванні у процесі роботи.

   

  Барна М.М. - завідувачка кафедри педагогіки,  к.п.н., доцент, голова журі