Семінар "Актуальні питання викладання та перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: Україна і світ"" відбувся 13 лютого 2019 року у приміщенні Навчально-методичного центру освіти м. Львова.
Далі19 лютого на базі ЛОІППО в приміщенні Французького альянсу у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ".
ДаліМова згуртовує, об’єднує людей, утворює націю. Мова є важливим засобом не лише спілкування, а й боротьби з недругами. Мова – серце нації… Такі крилаті вислови лунали 16 лютого 2019 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 м. Львова на ІV загальнонаціональному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
ДаліЗапрошуємо авторів шкільних підручників – львів’ян – поспілкуватися про сучасний процес створення та поширення шкільних підручників.
Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного українського підручникотворення» відбудеться 21 лютого о 15 год у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. І. Огієнка, 18а, ауд. 505).
ДаліДискусійна розмова відбулася за круглим столом з керівниками опорних шкіл-учасниць пілотного проекту «Професійний розвиток педагогічних працівників».
Обговорено питання щодо модернізації навчання педагогів у контексті особистісно орієнтованого підходу та Нової української школи, а також можливість організації курсової перепідготовки педагогічних працівників шкіл ОТГ на базі опорних шкіл, які мають сформовану тренерську мережу.
ДаліНа базі СЗШ №4 м.Стрия в дружній і творчій атмосфері проведено тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті» з учителями початкових класів та природничого циклу шкіл м. Стрия
З учителями початкових класів проведено гру «Зелене місто майбутнього». Вчителі створювали проект міста майбутнього: зеленого, з чистим повітрям, із прибраними вулицями, енергоефективними будинками, затишними під’їздами, із задоволеними своїм життям мешканцями, свідомими та активними членами місцевих громад. Прогнозували: як цього досягти? Приймали рішення: як побудувати таке місто? Визначали існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Приймали рішення як досягти бажаного результату. Оцінювали, наскільки готові будувати зелене майбутнє міста у своєму повсякденному житті.
Далі13 лютого 2019 року в КЗ ЛОР “Навчально - реабілітаційному центромі І-ІІ ступенів Святого Миколая” м. Брюховичі відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти «Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр».
Далікаб.302, 310
телефон: 244-55-30
Напрями роботи кафедри:
- формування професійних компетентностей керівників ЗНЗ та ДНЗ;
- формування професійних компетентностей методистів рай(-міськ) методкабінетів;
- формування професійних компетентностей практичних психологів, учителів психології та соціальних педагогів;
- формування професійних компетентностей педагогів з аналізу освітньої політики та творення її на локальному рівні.
Викладач кафедри освітньої політики
Доцент кафедри освітньої політики
Старший викладач кафедри освітньої політики
Доцент кафедри освітньої політики
Завідувач кафедри освітньої політики, кандидат історичних наук
Викладач кафедри освітньої політики
Викладач кафедри освітньої політики
Заступник директора з науково-педагогічної роботи, викладач кафедри освітньої політики, кандидат філологічних наук, доцент
Доцент кафедри освітньої політики, кандидат біологічних наук