Кафедра педагогіки

каб.403    

телефон: 244-57-10        

m-barna@ukr.net

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

Напрями роботи кафедри:

1. Наукова робота за напрямами відповідних наукових досліджень.
2013 рік - «Формування професійної компетентності учителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів в умовах реалізації кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації»

2. Навчальна робота:
2.1. Забезпечення якісного підвищення кваліфікації учителів початкових класів у відповідності до існуючих моделей навчання та напрямків діяльності кафедри, розробка навчальних планів, професійно освітніх та робочих програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямками діяльності кафедри. 

3. Навчально-організаційна робота (кураторство)Кураторство науково-педагогічним працівникам встановлює кафедра з врахуванням виконаннякожним з них наукової, науково-методичної та організаційно-методичної роботи і особливостей спецкурсів, які вони викладають.

4. Науково-методична робота
4.1. Розробка навчально-методичного забезпечення різних форм КПК (традиційні КПК; КМСПК; дистанційна форма навчання)
4.2. Інші види науково-методичної роботи

5. Організаційно-методична робота:
5.1. Науково-методичний супровід організації професійного розвитку учителів початкових класів методистами з початкової освіти рай(міськ)методкабінетів
(інформаційні наради, семінари; обласні творчі об’єднання педагогічних працівників;
вивчення та аналіз стану навчально-виховної і методичної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області; підготовка до друку рукописів навчально-методичної літератури для учителів ( учнів); організація і проведення представницьких педагогічних заходів; участь у роботі вченої ради інституту; виконання усних та письмових розпоряджень (доручень) Департамент з питань освіти, науки, сім'ї та молоді й інших вищестоящих організацій).

Викладачі кафедри