Кабінет моніторингу

каб.502   

телефон: 261-64-54

krо@loippo.lviv.ua

 

Склад кабінету:

Пастушенко Роман Ярославович - завідувач

* Деленко Марія Андріївна - методист

* Занік Галина Віталіївна - методист

* Костюк Ірина Альбертівна - методист

* Парій Надія Зіновіївна  - методист   

 

 

Компетенція кабінету моніторингу

  1. Забезпечувати організацію і проведення моніторингових досліджень на виконання наказів Міністерства освіти і науки України, АПН України, департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації, інших уповноважених структур.
  2. Збирати, нагромаджувати та аналізувати показники, що характеризують освітнє середовище закладів загальної середньої освіти, інших закладів освіти Львівської області.
  3. Проводити систематичні дослідження якості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, інших установах та організаціях, які надають відповідні послуги (на замовлення).
  4. Надавати методичну допомогу закладам загальної середньої освіти з питань організації внутрішньошкільного моніторингу та здійснення формувального оцінювання якості освіти.
  5. Забезпечувати комплексну підтримку впровадження в області практики організації виховання за власними програмами та самооцінювання школами якості цих програм.
  6. Проводити науково-практичні заходи обласного рівня (дослідження, конференції, «круглі столи» тощо), пов’язані з оцінкою якості освіти, готувати відповідні  аналітичні матеріали.
  7. Підвищувати кваліфікацію педагогічних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти з питань організації виховання та моніторингу якості освітнього середовища (на замовлення).

 

 

Контакти: каб.502

телефон/факс 261-64-54

e-mail: krо@loippo.lviv.ua

Викладачі кабінета