Кабінет євроiнтеграційних аспектiв освіти

каб.506, 509        

телефон: 244-57-11      

kеао@loippo.lviv.ua

 

Графік консультацій

Напрями роботи:
-опрацювання та поширення документальних джерел та актуального досвіду країн членів ЄС щодо євроінтеграції та європейської освітньої політики;
- координація навчально-методичної діяльності з професійного розвитку вчителів іноземних мов, економіки та з питань євроінтеграційної політики в галузі освіти.
Діяльність кабінету євроінтеграційних аспектів освіти безпосередньо пов’язана з роботою кожного підрозділу інституту. КЄАО займається налагодженням звязків з освітніми установами професійного розвитку вчителів закордону та поширенням інформації щодо освітньої політики країн-членів ЄС серед усіх рівнів освіти області.
Удосконалення методичного рівня учителів, які викладають предмети економічного спрямування, іноземні мови, європейські студії, а також координація діяльності шкільних європейських клубів. Організація методичної роботи у середніх навчальних закладах, надання консультативної та практичної допомоги педагогічним працівникам. Робота з обдарованими дітьми. Співпраця з іноземними освітніми установами.

Викладачі кабінета

 • Дорошенко  Мар'яна

  Методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти, секретар Науково-методичної ради інституту (декретна відпустка)

 • Левицька  Христина

  Методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти

 • Палій  Євген

  Методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти

 • Швайко  Ірина

  Методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти

 • Якимик  Ольга

  Завідувач кабінету євроінтеграційних аспектів освіти