Кабінет євроiнтеграційних аспектiв освіти

каб.506, 509        244-57-11        kеао@loippo.lviv.ua

Напрями роботи:
-опрацювання та поширення документальних джерел та актуального досвіду країн членів ЄС щодо євроінтеграції та європейської освітньої політики;
- координація навчально-методичної діяльності з професійного розвитку вчителів іноземних мов, економіки та з питань євроінтеграційної політики в галузі освіти.
Діяльність кабінету євроінтеграційних аспектів освіти безпосередньо пов’язана з роботою кожного підрозділу інституту. КЄАО займається налагодженням звязків з освітніми установами професійного розвитку вчителів закордону та поширенням інформації щодо освітньої політики країн-членів ЄС серед усіх рівнів освіти області.
Удосконалення методичного рівня учителів, які викладають предмети економічного спрямування, іноземні мови, європейські студії, а також координація діяльності шкільних європейських клубів. Організація методичної роботи у середніх навчальних закладах, надання консультативної та практичної допомоги педагогічним працівникам. Робота з обдарованими дітьми. Співпраця з іноземними освітніми установами.

Викладачі кабінета