Оголошення!
До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікаціїї
у лютому 2021 року
http://loippo.lviv.ua/nn/navcanniia/semestr/
Далі
26 січня у системі ZOOM відбулася онлайн-нарада голів методоб’єднань закладів позашкільної освіти на тему “Організація навчально-методичної роботи методоб'єднань для педагогів ЗПО на 2021 рік”.
ДаліДля підтримки математичного олімпіадного руху, а також для активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, Український католицький університет 31-го січня 2021 проведе Львівську відкриту обласну олімпіаду з математики для учнів 7-11 класів. Олімпіада відбудеться в Академічному корпусі УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а.
Далі30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
Далі29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
ДаліУ другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
ДаліНа зламі 1980-х – 1990-х рр., коли «офіційна історична наука» все ще перебувала під контролем комуністичної влади, роль руйнівників політико-ідеологічних міфів і виборювачів історичної правди значною мірою перебрали на себе письменники, поети, журналісти і публіцисти.
Подружжя українських літераторів – Володимир Маняк (1934–1992) і Лідія Коваленко (1936–1993) цілком присвятили себе реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932–1933 рр., і досягли в цій справі визначних успіхів. З пошаною і в пам’ять про них у 2016 році започатковано і щороку проводиться Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус».
ТОВ "Алеком освіта" ініціює проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу англійською мовою "Welcome to my Ukraine" серед дітей соціально незахищених категорій та вихованців шкіл-інтернатів.
Реалізація проекту "Популяризація технічної і екологічної вищої освіти" PROMETHE-U.S., який має на меті підвищити обізнаність молоді з питань ефективного використання ресурсів, у тому числі енергетичних, екологічно безпечних ("зелених") технологій, інженерної екології та їх значення для підвищення конкурентоспроможності економіки, екологічної безпеки, а також вибору технічних та екологічних професій.
До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи з використанням найпростішого обладнання, саморобних приладів та побутового обладнання, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей, реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, у 2017–2018 навчальному році у два етапи відбувся Міжнародний інтерактивний природничий учнівський конкурс «КОЛОСОК».
Конкурс «Левеня» — це Всеукраїнський фізичний конкурс для учнів 7-11 класів українських шкіл.
Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.