Круглий стіл «Від авторів до учнів: шлях шкільного підручника» відбувся 21лютого 2019 у Львівському ОІППО. Львів’яни, які є творцями низки шкільних підручників, вперше зустрілися всі разом та познайомилися.
ДаліСемінар "Актуальні питання викладання та перспективи розвитку єдиного курсу "Історія: Україна і світ"" відбувся 13 лютого 2019 року у приміщенні Навчально-методичного центру освіти м. Львова.
Далі19 лютого на базі ЛОІППО в приміщенні Французького альянсу у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ".
ДаліМова згуртовує, об’єднує людей, утворює націю. Мова є важливим засобом не лише спілкування, а й боротьби з недругами. Мова – серце нації… Такі крилаті вислови лунали 16 лютого 2019 року в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62 м. Львова на ІV загальнонаціональному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
ДаліЗапрошуємо авторів шкільних підручників – львів’ян – поспілкуватися про сучасний процес створення та поширення шкільних підручників.
Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасного українського підручникотворення» відбудеться 21 лютого о 15 год у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (вул. І. Огієнка, 18а, ауд. 505).
ДаліДискусійна розмова відбулася за круглим столом з керівниками опорних шкіл-учасниць пілотного проекту «Професійний розвиток педагогічних працівників».
Обговорено питання щодо модернізації навчання педагогів у контексті особистісно орієнтованого підходу та Нової української школи, а також можливість організації курсової перепідготовки педагогічних працівників шкіл ОТГ на базі опорних шкіл, які мають сформовану тренерську мережу.
ДаліНа базі СЗШ №4 м.Стрия в дружній і творчій атмосфері проведено тренінг «Використання ігрового методу в екологічній освіті» з учителями початкових класів та природничого циклу шкіл м. Стрия
З учителями початкових класів проведено гру «Зелене місто майбутнього». Вчителі створювали проект міста майбутнього: зеленого, з чистим повітрям, із прибраними вулицями, енергоефективними будинками, затишними під’їздами, із задоволеними своїм життям мешканцями, свідомими та активними членами місцевих громад. Прогнозували: як цього досягти? Приймали рішення: як побудувати таке місто? Визначали існуючі проблеми та шляхи їх подолання. Приймали рішення як досягти бажаного результату. Оцінювали, наскільки готові будувати зелене майбутнє міста у своєму повсякденному житті.
ДаліТОВ "Алеком освіта" ініціює проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу англійською мовою "Welcome to my Ukraine" серед дітей соціально незахищених категорій та вихованців шкіл-інтернатів.
Реалізація проекту "Популяризація технічної і екологічної вищої освіти" PROMETHE-U.S., який має на меті підвищити обізнаність молоді з питань ефективного використання ресурсів, у тому числі енергетичних, екологічно безпечних ("зелених") технологій, інженерної екології та їх значення для підвищення конкурентоспроможності економіки, екологічної безпеки, а також вибору технічних та екологічних професій.
До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи з використанням найпростішого обладнання, саморобних приладів та побутового обладнання, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей, реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, у 2017–2018 навчальному році у два етапи відбувся Міжнародний інтерактивний природничий учнівський конкурс «КОЛОСОК».
Конкурс «Левеня» — це Всеукраїнський фізичний конкурс для учнів 7-11 класів українських шкіл.
Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.
"Компола" — проект компостування відходів шкільної їдальні.