Конкурси учнівські

 • Ми - патріоти України

  Ми - патріоти України

  До участі запрошуються учні 5 - 11 класів. Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з історії, географії, мови та літератури України.

 • Про проведення XІ Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії" та XІІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Учитель року предметів духовно-морального спрямування"

  Про проведення XІ Всеукраїнської олімпіади "Юні знавці Біблії" та XІІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Учитель року предметів духовно-морального спрямування"

  Олімпіада буде проведена за ініціативи Громадської ради при МОН з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями на базі Острозької академії.

 • Бізнес-турнір "Стратегія фірми - 2018"

  Бізнес-турнір "Стратегія фірми - 2018"

  Метою турніру є допомога у формуванні компетентності підприємливості та фінансової грамотності, спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду і поглиблення спілкування і соціалізації молоді різних країн світу з формуванням у подальшому стійкої спільноти (community).

 • Про проведення літературного конкурсу "Ми за тверезе життя!"

  Про проведення літературного конкурсу "Ми за тверезе життя!"

  Конкурс проводиться з метою сприяння вихованню тверезого способу життя серед молоді.

 • Історія моєї громади

  Історія моєї громади

  Проведення досліджень на тему місцевої історії, збереження об’єктів культурної спадщини, організація роботи місцевих музеїв, популяризація історичної минувшини, проведення мистецьких фестивалів – усе це не лише сприяє формуванню національної чи локальної ідентичності, а й може дати поштовх розвитку місцевих громад. Саме громада, її минуле, її ідентичність, стають сьогодні визначальними, особливо у світлі процесів децентралізації.

 • Про проведення VІІІ гри "Геліантус - 2017"та організацію ІХ гри "Геліантус - 2018"

  Про проведення VІІІ гри "Геліантус - 2017"та організацію ІХ гри "Геліантус - 2018"

  Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.

 • Нагорода "Панацея молода" для обдарованої молоді та юнацтва

  Нагорода "Панацея молода" для обдарованої молоді та юнацтва

   У конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.
  Грошову премію переможець отримає в кожній номінації: біологія, хімія, здоров'я людини, екологія, біотехнології.

 • Про проведення ІІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!"

  Про проведення ІІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!"

  Цьогорічний конкурс "Об'єднаймося ж, брати мої!" на тему "Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути" (В'ячеслав Липинський) у номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення" проводиться з метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій.

 • Про проведення конференції-олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського

  Про проведення конференції-олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського

  Захід проводиться з метою підтримки талановитої молоді, пошуку нових форм та методів  роботи з обдарованою молоддю, обміну практиками та вшанування світлої пам’яті визнаного в Україні і за її межами автора математичних задач з геометрії,  Заслуженого вчителя України В’ячеслава Андрійовича Ясінського.

 • Про проведення ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів

  Про проведення ХІІІ Всеукраїнського фестивалю Різдвяних піснеспівів

  Фестиваль Різдвяних піснеспівів проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків молодого покоління та суспільства загалом; обміну досвідом роботи із залучення молодого і старшого покоління до збереження народних традицій та обрядів.