Вишиванка — це символ здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, порядності й чесності, любові та святковості. Вишиванка – це оберіг українців!
Далі12 травня 2022 року відбувся круглий стіл «Діяльність психологічної служби системи освіти Львівської області в умовах військового стану: досвід і проблеми».
Далі11 травня 2022 року на платформі ZOOM КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно з КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провели обласне засідання професійної спільноти еколого-натуралістичного напряму «Алгоритм організації освітнього процесу у творчих учнівських об’єднаннях еколого-натуралістичного напряму в умовах воєнного стану».
ДаліУ травні 2022 року на платформі ZOOM відбувся цикл наукових семінарів для вчителів біології «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення».
Далі11 травня 2022 року відбулася нарада директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників Львівщини, на якій обговорили напрямки співпраці між центрами професійного розвитку педагогічних працівників, а також перспективи та можливості удосконалення форм і методів виховної роботи.
Далі11 та 12 травня 2022 року відбулися онлайн-семінари «Про підготовку аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби і впровадження програми «Автоматизована інформаційна система «Я-психолог» для відповідальних за психологічну службу в територіальних громадах, центрах професійного розвитку педагогічних працівників області, фахівців психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування, практичних психологів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
ДаліЗа ініціативи кафедри практичної психології КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» започатковано низку семінарів для фахівців психологічної служби, присвячених визначенню базових понять (криза, стрес, травма), поведінковим реакціям на стрес, механізмам утворення травми, етапам та особливостям посттравматичних станів, переживанню втрати як психотравмуючої ситуації.
ДаліНа зламі 1980-х – 1990-х рр., коли «офіційна історична наука» все ще перебувала під контролем комуністичної влади, роль руйнівників політико-ідеологічних міфів і виборювачів історичної правди значною мірою перебрали на себе письменники, поети, журналісти і публіцисти.
Подружжя українських літераторів – Володимир Маняк (1934–1992) і Лідія Коваленко (1936–1993) цілком присвятили себе реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932–1933 рр., і досягли в цій справі визначних успіхів. З пошаною і в пам’ять про них у 2016 році започатковано і щороку проводиться Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.
Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус».
ТОВ "Алеком освіта" ініціює проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу англійською мовою "Welcome to my Ukraine" серед дітей соціально незахищених категорій та вихованців шкіл-інтернатів.
Реалізація проекту "Популяризація технічної і екологічної вищої освіти" PROMETHE-U.S., який має на меті підвищити обізнаність молоді з питань ефективного використання ресурсів, у тому числі енергетичних, екологічно безпечних ("зелених") технологій, інженерної екології та їх значення для підвищення конкурентоспроможності економіки, екологічної безпеки, а також вибору технічних та екологічних професій.
До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи з використанням найпростішого обладнання, саморобних приладів та побутового обладнання, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей, реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
Відповідно до плану роботи Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування предметної та ключової компетентностей та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу
На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 29.12.2011 № 1561 «Про затвердження Положення про Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 23 січня 2012 року за № 86/20399, у 2017–2018 навчальному році у два етапи відбувся Міжнародний інтерактивний природничий учнівський конкурс «КОЛОСОК».
Конкурс «Левеня» — це Всеукраїнський фізичний конкурс для учнів 7-11 класів українських шкіл.
Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв народів України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.