Відбудеться всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України»

  Українська Гельсінська Спілка з прав людини (за підтримки Програми USAID «Права людини в дії») в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  з метою реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015), розвитку культури прав людини, поширенню інформації про права людини, мотивації педагогічних працівників до навчання правам людини проводить Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини і сучасні виклики України».

  Всі учасники Конкурсу отримають Дипломи учасників, кращі розробки уроків будуть розміщені на сайті http://edu.helsinki.org.ua на інших сайтах, а переможці Конкурсу отримують Дипломи переможців та винагороди (книги на правову тематику, флешки та інше). Переможець Конкурсу буде урочисто нагороджений за місцем навчання. Адміністрація навчального закладу зможе ініціювати проведення 2-денного семінару з прав людини за участю провідних спеціалістів в цій сфері  на базі закладу.

  Останній термін подачі матеріалів на Конкурс 25 листопада 2015 р.

  Матеріали надсилати в електронному вигляді на адресу: essaycont4hr@gmail.com

            Положення про Конкурс знаходиться на Сайті http://edu.helsinki.org.ua/pod/vseukra-nskii-konkurs-uchn-vskikh-ese-prava-lyudini-suchasn-vikliki-ukra-ni

  Телефон для консультацій: (096) 890-22-09 (Київстар), (066) 175-18-29 (МТС) – Олег Охредько