ВІдбудеться V Міжнародний фестиваль педагогічних ідей «IdeasforEducation 2015»

  За підтримки Міністерства освіти і науки України та координації  Інституту модернізації змісту освіти восени 2015 року компанією Panasonik буде проведено V Міжнародний фестиваль педагогічних ідей «IdeasforEducation 2015» (далі-Фестиваль) на базі Київського університет  імені Бориса Грінченка.

  Фестиваль проводититься з метою підтримки та розповсюдження новітніх засобів та обладнання інформаційно-комунікаційних технологій (проекторів, інтерактивних дошок, систем відео нагляду, дисплеїв, потокових сканерів тощо) для використання їх в освітніх закладах. А також з метою заохочення та підтримки творчих викладачів шляхом демонстрації найновітніших високотехнологічних розробок від Компанії  та навчанню  роботи з ними.

  Упродовж двох днів будуть проводитися майстер-класи, круглі столи, презентації та дискусії.

  У демонстраційній зоні Фестивалю учасники зможуть ознайомитися з останніми новинками обладнання та програмного забезпечення, поспілкуватись у дружній обстановці з колегами з різних міст України,  гостями з Японії та інших зарубіжних країн. Також у рамках Фестивалю відбудеться засідання  круглого  столу,  учасники якого обговорять питання щодо засобів та методів реформування  освіти в Україні.

  До участі у Фестивалі будуть запрошені працівники закладів освіти незалежно від форми власності, студенти педагогічних вищих навчальних закладів, адміністратори навчальних закладів, керівники і спеціалісти управлінь (департаментів) науки і освіти ОДА та закладів післядипломної педагогічної освіти.

  Додаткові відомості про Фестиваль (програма, регламент, умови проведення, реєстрація учасників) будуть розміщені найближчим часом на сайтах: http://panaboard.kiev.ua/ ;  http://www.air-edu.com.ua/.


   

   

  Заступник Міністра –керівник апарату      О. В. Дерев’янко

   

  Тарнавська С.С., 481-32-49

  Дерев’янко О. В., 481-47-74