Відбудеться I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

  В суботу, 21 листопада 2015 року, о 10:00 в академічному корпусі  Українського Католицького Університету (вул. Козельницька, 2а) відбудеться I  Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики.

  Для участі в олімпіаді необхідно до 18.11.2015 року  зареєструватися на сайті ling.org.ua

  До участі в олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від класу навчання (рекомендовано учні 8 – 11 класів).

  Участь в олімпіаді є добровільною і безкоштовною. Олімпіада складається з одного туру, який передбачає індивідуальну роботу учасників. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

  Участь в олімпіаді не потребує спеціальних знань. З прикладами задач, які пропонують на лінгвістичних олімпіадах, можна ознайомитись на сайті олімпіади, зазначеному вище.

  Паралельно зі Львовом олімпіада проходить у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників буде сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві.

  Крім того, переможців львівської олімпіади чекає поїздка на III Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні.

  З питань, пов’язаних з проведенням олімпіади у Львові, слід звертатися до Олеся Добосевича: dobosevych@ucu.edu.ua, 0 50 819-78-55.