Про підсумки обласного конкурсу на кращий конспект уроку з української літератури «Вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка в 9 класі»

    Згідно з наказом від 10.02.2014 р. № 87 було проведено обласний конкурс на кращий конспект уроку з української літератури «Вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка  в 9 класі». У Конкурсі взяли участь 85 учителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини. Роботи оцінювалися згідно з критеріями, розробленими Оргкомітетом Конкурсу (Додаток № 5). Аналіз робіт дозволяє відзначити, що у конспектах запланованих уроків чітко визначено зв'язок із життям, сучасністю; ефективно й доречно використано наочність, інформаційно-комунікативні технології; використано випереджувальні завдання; продемонстровано достатній рівень естетичного впливу інформаційного матеріалу.

    Недоліками більшості конспектів є нечітке, нелаконічне формулювання теми й мети уроку (мета є нереальною і недосяжною); невідповідність між метою уроку та очікуваними результатами; відсутність мотивації навчальної діяльності, підсумків уроку, оцінювання учнів; нераціонально розподілений навчальний час; низький ступінь новизни, проблемності та привабливості навчальної інформації; відсутні етапи уроку (мотивація, актуалізація, вивчення нового матеріалу), подано лише інформаційну наповненість; низький рівень естетичного оформлення конкурсних робіт.

    Наказ КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" від 01.04.2014 №12-2 "Про підсумки обласного конкурсу на кращий конспект уроку з української літератури "Вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка в 9 класі""

     

    Протокол перевірки робіт