AFEW – Україна запрошує до участі в навчальному семінарі!

  AFEW – Україна запрошує до участі в навчальному семінарі!

  Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW - Україна) за підтримки Групи Помпіду Ради Європи оголошує конкурсний набір учасників у дводенному навчальному семінарі «Ефективні форми і методи роботи з батьками для профілактики вживання наркотиків серед дітей та молоді».

  До участі у семінарі запрошуються спеціалісти, які:

  • розробляють та/або впроваджують навчальні програми для батьків із профілактики вживання психоактивних речовин серед дітей та молоді;
  • та/або проводять профілактичні заходи серед сімей, дітей та молоді з питань вживання психоактивних речовин;
  • та/або проводять групову та/або індивідуальну роботу з батьками, зокрема з питань профілактики вживання психоактивних речовин серед дітей та молоді.

  Мета навчального семінару: формування в учасників вмінь та навичок, необхідних для розробки та впровадження програм по роботі з батьками щодо профілактики вживання психоактивних речовин серед дітей та молоді.

  Запрошений тренер: Марійке ван Генабеек, керуючий директор з питань лікування та діагностики у Виправному центрі для неповнолітніх Де Хартельборгт, Роттердам, Королівство Нідерланди.

  Навчальний семінар відбудеться 9-10 жовтня 2014 р. у залі «Леда» готелю «Дніпро» за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2 (Європейська площа).

  Для участі у навчальному семінарі необхідно надіслати заповнену анкету учасника (у додатку до листа) до 18:00 01 жовтня 2014р. на електрону адресу:  iryna.nerubaieva@afew.org.ua, та/або факсом 289-27-34.  

  AFEW – Україна бере на себе усі витрати пов’язані із проїздом (окрім квитків на літак, СВ та бензин), харчуванням, проживанням та участю у семінарі для відібраних учасників.

  За додатковою інформацією просимо звертатись до менеджера проекту Ірини Нерубаєвої (iryna.nerubaieva@afew.org.ua, моб.тел.: +38 (097) 188-66-77).

  Будемо вдячні, якщо ви поширите цю інформацію серед усіх потенційно зацікавлених сторін.

   

  З повагою,

  Ірина Нерубаєва

  Менеджер проектів,

  МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW - Україна) 


  Інформація про запрошеного тренера

  А  Н  К  Е  Т  А (для участі в навчальному семінарі)