У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
Далі21 червня 2022 року відбувся вебінар «Проблеми і виклики дистанційного навчання з інформатики в умовах сьогодення» для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти. Спікер: Надія Манько – викладач кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
ДаліПротягом квітня-червня 2022 року на платформі ZOOM для класних керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад Львівщини були проведені онлайн-тренінги «Конфлікт - виклик часу. Кроки до порозуміння».
ДаліКонкурс проводиться для сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.), з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та підтримку творчих педагогічних працівників, підвищення їх зацікавленості у правозахисній та правоосвітній діяльності, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей, сприяння фаховому самовдосконаленню, стимулювання до прояву активної життєвої позиції,.
До участі в Конкурсі запрошуються педагогічні працівники/ці, творчі колективи навчальних закладів (загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл), гімназій, ліцеїв, коледжів, позашкільних навчальних закладів), наукових установ, громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.
Всі Лауреати Конкурсу отримають Дипломи. Учасники Конкурсу, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця, отримують Дипломи переможців та цінні подарунки. Нагородження переможців відбувається публічно, за участі представників співорганізаторів Конкурсу і висвітлюється у ЗМІ. Навчальний заклад, де працює переможець/ця отримує можливість проведення семінару з прав людини організаторами Конкурсу за участю провідних експертів в цій галузі.
Основними критеріями оцінювання навчально-методичних розробок буде відповідність розробки філософії та концепції прав людини та умовам Конкурсу, використання методичних прийомів та форм, структурованість та узгодженість основних етапів розробки, креативність та оригінальність, можливість використання в зазначених часових межах.
На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.
На Конкурс допускаються тільки оригінальні роботи, які ще не друкувалися або не розміщували на веб-ресурсах.
Останній термін подання навчально-методичних розробок на Конкурс – 17.00, 30 вересня 2017 р.
Уроки та розробки виховних заходів та реєстраційну анкету просимо надсилати в електронному вигляді на адресу:edu@helsinki.org.ua з поміткою «Конкурс навчально-методичних розробок».
З більш детальною інформацію про Конкурс та зразком реєстраційної анкети Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс .
Інформації про права людини ви можете знайти за посиланнями: http://edu.helsinki.org.ua/b-bl-oteka - бібліотека програми «Розуміємо права людини», http://library.khpg.org – бібліотека ХПГ.
Для додаткових запитань та консультацій просимо звертатися за телефоном: (096) 890-22-09, або надсилати запитання на адресу електронної пошти Конкурсу - edu@helsinki.org.ua
Контактна особа – Олег Охредько
Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на свіжі креативні думки!