Програмні засоби для розробки і використання електронних навчальних матеріалів

  MasterTool — iнтерактивні навчальні матеріали

  MasterTool — це призначена для вчителів система, яка надає можливість створювати різноманітні інтерактивні навчальні матеріали і використовувати їх на будь-яких інтерактивних дошках, на комп'ютері учителя з підключеним проектором, а також на учнівських комп'ютерах.

  • Навчальні матеріали, призначені для викладання, тренування, закріплення й перевірки знань.
  • Можливість демонструвати матеріали на інтерактивній дошці, проекторі, LСD-телевізорі, мультісенсорній панелі та персональному комп'ютері.

  MasterTool Online

  Вчителі, які є власниками ліцензій на авторську систему MasterTool, можуть скористатися додатковим хмарним сервісом MasterTool Online, що надає такі можливості.

  • Онлайнове середовище для розміщення об'єктів уроку та їх впорядкування.
  • Можливість зберігати документи (об'єкти уроку) в онлайні (безкоштовно до 250 Мбайт) та використовувати об'єкти, розміщені локально.
  • Розвинена система роботи з графікою, зображення класних дощок, перехід у режим виконання вправ.
  • Зручний інтерфейс для розміщення об'єктів уроку в потрібній послідовності, попередній перегляд об'єктів уроку.
  • З кожним об'єктом уроку можна пов'язати чотири зображення дощок і виводити їх як разом з цим об'єктом, так і послідовно, щоб робити пояснення до цього об'єкта уроку.
  • Доступ за передплатою до ресурсів інших постачальників навчального контенту, пошук

  Easy School Book — всі уроки в одній електронній книзі

  Easy School Book — це дуже проста у використанні програма для формування уроків у вигляді електронних книжок. Книжка може містити як один урок, так і декілька, наприклад всі уроки з однієї теми.

  У книжку можна включити текст, зображення, відео, аудіо, презентації, а також інтерактивні вправи і тести.

  Для роботи з уроком на локальному комп'ютері мають бути програвач Easy School Book та програми, з допомогою яких відтворюються об'єкти уроку (наприклад, медіаплейєр, Adobe Reader, програвач MasterTool, програма, Word, PowerPoint, Excel тощо).

   

  Інтерактивні навчальні та дидактичні матеріали

  Пропонуємо до вашої уваги програмно-методичні комплекти (ПМК), які допоможуть вам швидко готуватися до уроків, проводити їх на сучасному рівні та перевіряти знання учнів.

  • Матеріали для викладання та навчання, вправи і тести, які можна демонструвати на комп'ютері, будь-якій інтерактивній дошці з будь-яким вказівним пристроєм.
  • Усі засоби для роботи з інтерактивною дошкою (закриття частин зображення, малювання кольоровими фломастерами, набір тексту, створення розлінованих дощок).
  • Матеріал для викладання можна миттєво перетворити на вправу, організувати у класі обговорення та експрес-опитування, щоб відразу перевірити, як учні засвоїли матеріал.
  • Навчальні матеріали, призначені для викладання, тренування, закріплення й перевірки знань.
  • Можливість демонструвати матеріали на інтерактивній дошці, проекторі, LСD-телевізорі, мультісенсорній панелі та персональному комп'ютері.

  Вебінари та майстер-класи для вчителів

  Якщо ви хочете дізнатися про сучасні засоби створення та організації навчальних матеріалів, відвідайте вебінари, що проводяться за адресами на сайті. Ці вебінари будуть цікаві широкому колу педагогічних працівників: від вчителів початкової школи до керівників навчальних закладів, які хочуть запровадити сучасні засоби навчання та викладання. Дізнатися більше...

  © Навчальна книга – Богдан, 2013

  © БХВ-ОСВІТА, 2013

  www.bhv-osvita.com, osvita@outlook.com

  www.bohdan-books.com, office@bohdan-books.com