У червні 2022 р. відбувся цикл семінарів у рамках обласного постійно діючого семінару «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення», у якому взяли участь вчителі біології та науковці.
ДаліВельмишановні колеги!
Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!
Далі
У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
ДаліШановні колеги!
Повідомляємо про відкриття реєстрації участі в Міжнародному тренінговому семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями».
Дана тренінгова програма розроблена для викладачів вищих навчальних закладів з метою формування практичних навичок використання ІТ у викладацькій та дослідницькій діяльності. Після події учасники повернуться у свої навчальні заклади з готовими педагогічними підходами та набором ресурсів для впровадження нових ідей.
Міжнародний тренінговий семінар проходитиме у цікавому форматі, і суттєво відрізняється від стандартних подій для викладачів. Учасники отримають кейси, які можуть у подальшому бути використані для формування загального розуміння необхідних перетворень у навчальному закладі. Під час тренінгової програми особлива увага буде приділена питанням педагогічної доцільності використання сучасних інформаційних технологій. Зміст програми ґрунтується на TPACK - http://www.tpack.org/ - що забезпечує інтегрований підхід до використання технологій, педагогіки та контенту.
Під час навчальної програми будуть здебільшого використовуватись технології Microsoft, однак це не технічний тренінг, що вимагає спеціальних знань.
Викладачі, які успішно пройдуть даний тренінг, отримають статус Microsoft Factuly Fellow та отримають відповідний сертифікат від Microsoft. Учасники також отримають цифровий бейдж на освітній мережі "Партнерство в навчанні" www.pil-network.com та електронний підпис для своїх листів.
Дата проведення – 27 червня 2014 р.
Місце проведення – м. Львів.
Дата проведення – 25 червня 2014 р.
Місце проведення – м. Київ.
Для участі необхідна попередня реєстрація (http://bit.ly/1xFoPlz), яка відкрита до 20.00 23.06.2014. Сто учасників отримають запрошення на захід на свої електронні скриньки до 24.06.2014. Під час семінару дуже бажано мати власний ноутбук чи планшет із можливістю підключення до Wi-Fі.