Про Міжнародний тренінговий семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями».

  Шановні колеги!

   

  Повідомляємо про відкриття реєстрації участі в Міжнародному тренінговому семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями».

   

  Дана тренінгова програма розроблена для викладачів вищих навчальних закладів з метою формування практичних навичок використання ІТ у викладацькій та дослідницькій діяльності. Після події учасники повернуться у свої навчальні заклади з готовими педагогічними підходами та набором ресурсів для впровадження нових ідей.

   

  Міжнародний тренінговий семінар проходитиме у цікавому форматі, і суттєво відрізняється від стандартних подій для викладачів. Учасники отримають кейси, які можуть у подальшому бути використані для формування загального розуміння необхідних перетворень у навчальному закладі. Під час тренінгової програми особлива увага буде приділена питанням педагогічної доцільності використання сучасних інформаційних технологій. Зміст програми ґрунтується на TPACK - http://www.tpack.org/ - що забезпечує інтегрований підхід до використання технологій, педагогіки та контенту.

   

  Під час навчальної програми будуть здебільшого використовуватись технології Microsoft, однак це не технічний тренінг, що вимагає спеціальних знань.

   

  Викладачі, які успішно пройдуть даний тренінг, отримають статус Microsoft Factuly Fellow та отримають відповідний сертифікат від Microsoft. Учасники також отримають цифровий бейдж на освітній мережі "Партнерство в навчанні" www.pil-network.com та електронний підпис для своїх листів. 

   

  Дата проведення – 27 червня 2014 р.

  Місце проведення – м. Львів.

   

   

  Дата проведення – 25 червня 2014 р.

  Місце проведення – м. Київ.

   

  Для участі необхідна попередня реєстрація (http://bit.ly/1xFoPlz), яка відкрита до 20.00 23.06.2014. Сто учасників отримають запрошення на захід на свої електронні скриньки до 24.06.2014. Під час семінару дуже бажано мати власний ноутбук чи планшет із можливістю підключення до Wi-Fі.

   

  Міжнародний тренінговий семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями» (25 червня, 2014р., м.Київ)

  Міжнародний тренінговий семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями» (27 червня, 2014р., м.Львів)