Про підсумки конкурсу "Джерело творчості"

  У конкурсі були представлені роботи з номінацій:  

  - «Методист дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти»;

  - «Методист еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»;

  - «Методист науково-технічного напряму позашкільної освіти»;

  - «Методист художньо-естетичного напряму позашкільної освіти».

  У конкурсі взяли участь 9 методистів закладів позашкільної освіти  області. Учасники представляли свій власний досвід роботи у вигляді електронного портфоліо, яке було розміщене на інтернет-ресурсі, де учасники конкурсу  представили свій власний педагогічний досвід та досягнення в роботі, продемонстрували науково-теоретичну та методично-практичну підготовки з питань організації методичної роботи, використання інноваційних форм та методів, що забезпечує максимальну результативність роботи педагогів закладу.

  Відповідно, учасники складу журі з кожної номінації  визначили  переможців та лауреатів.

           Переможцями  ІІ епапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» стали:

           Осіпчук Людмила Василівна - методист Кам’янка-Бузького районного Центру творчості дітей та юнацтва» з номінації «Методист художньо-естетичного напряму позашкільної освіти»;

           Дендюк Оксана Іванівна - методист  Комунального закладу Львівської обласної ради  «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

              Вони представлятимуть Львівщину у І турі 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист-2018».