У червні 2022 р. відбувся цикл семінарів у рамках обласного постійно діючого семінару «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення», у якому взяли участь вчителі біології та науковці.
ДаліВельмишановні колеги!
Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!
Далі
У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
ДаліЛьвівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Благодійна організація «Вчителі за демократію та партнерство» продовжують готувати вчителів, які проводитимуть уроки сталого розвитку.
З 20 серпня по 6 вересня тренери Бенюк Галина та Гнатишин Оксана провели три навчальні семінари.
У цьому навчальному році започатковується вивчення курсу «Моя щаслива планета. Уроки для сталого розвитку» у третіх та четвертих класах.
На семінарі вчителі початкових класів навчалися як краще донести до дітей молодших класів основи сталого розвитку, проводити екологічні аудити, виховувати бережливе ставлення до довкілля.
Методику проведення «Уроків для сталого розвитку» у восьмих, дев’ятих та десятих класах освоїли майже 50 вчителів Львова та області. Вони ознайомилися із найновішою формою інтерактивної педагогіки – педагогікою емпауерменту.
Тренер-експерт програми «Освіта для сталого розвитку в дії» Лариса Шелюк та регіональний координатор Мирослав Зінкевич створили умови для плідної роботи тренерів та учасників семінарів.