«Уроки сталого розвитку» впроваджуватимуться в навчальний процес у 70-ти навчальних закладах Львівщини

    Львівські тренери програми «Освіта для сталого розвитку в дії» Галина Бенюк та Оксана Гнатишин, представник благодійної організації Валентина Кудін провели семінар для першої групи вчителів області. Усі 25 вчителів географії схвально оцінили зміст та форми проведення уроків сталого розвитку, засвідчили готовність стати дієвою рушійною силою у впровадженні ідей сталого розвитку.

    Учасники семінару відмітили наявність добре опрацьованого підходу й належного інструментарію для викладання предмету «Уроки сталого розвитку». Крім цього вони отримали позитивний імпульс для загальної модернізації методики викладання.

    Семінар відбувся у комфортних умовах в приміщенні СЗШ №34 ім. М.Шашкевича (директор Роман Гринчук), створених адміністрацією закладу.

    Регіональний координатор програми Мирослав Зінкевич запевнив учасників семінар, що науково-методичний супровід викладання «Уроків сталого розвитку» у початковій та основній школі триватиме постійно, а мережа навчальних закладів, залучених до програми, буде розширюватися.

    Наказ Департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді від 24.05.2013 №147 "Про організацію навчання вчителів з  питань освіти для сталого розвитку"