25 лютого 2021 року кафедра гуманітарної освіти провела поетичні читання з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. У вступному слові доцент кафедри Оксана Дільна зосередила увагу на визначеннях поняття «рідна мова», що зустрічаються у наукових дослідженнях, охарактеризувала три основні концепції «рідної мови» і зачитала поезію «Рідна мова» Антона Могильницького, якого Івана Франко вважав одним з «перших будителів руського духа в Галичині».
Далі24 лютого в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків науково-технічного напряму. Відповідальною за організацію та проведення наради була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.
Далі19 лютого в системі ZOOM відбулося засідання журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2021 р.». Відповідальною за проведення конкурсу була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.
Далі20 – 21 лютого 2021 року відбулася Друга Міжнародна педагогічна стрітенська онлайн конференція «Освітнє Дитинство в 20-х роках ХХІ ст.: виклики та можливості». Провідною ідеєю конференції були слова славетного українського педагога Василя Сухомлинського: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».
Далі18 лютого відбувся онлайн-семінар «Навчально-методичні комплекти для викладання історії у 7-х та 8-х класах». Його учасниками стали вчителі історії Львівщини, методисти, науковці, адміністратори закладів освіти. У двох зустрічах (о 16 год та о 18 год), що тривали кожна по три стандартні zoom-конференції, спілкувалися понад 140 осіб.
Далі18 лютого 2021 року кафедра гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно зі Львівським обласним будинком учителя провели обласну науково-практичну конференцію «Леся Українка: сила таланту і духу». Таким чином освітяни Львівщини долучилися до відзначення 150-річчя від дня народження письменниці.
ДаліУ межах Договору про співпрацю між містами Львовом та Краковом, який, зокрема, передбачає розвиток співробітництва між освітніми установами, Інститут філософії та соціології Педагогічного університету в Кракові та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у 2020 році провели соціологічне дослідження.
ДаліМіжнародна співпраця на Львівщині в галузі освіти здійснюється за трьома напрямками:
1.Європейська та євроатлантична інтеграція;
2. Професійний розвиток учителів;
3. Партнерство навчальних закладів.Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти здійснює широку міжнародну діяльність. Нашими партнерами є:
¨ Центр розвитку освіти у Варшаві, Польща (Партнерський договір про реалізацію проекту «Шкільна академія підприємництва» від 24.07.2012 та Партнерський договір про реалізацію проекту «Уроки з підприємницьким тлом» від 12.05.2014, Партнерський договір про реалізацію проекту «Шкільна академія підприємництва» від 1.07.2015);
¨ Кросненська державна вища школа імені Станіслава Піґоня (Договір про партнерство для реалізації Мікропроекту №10 «Формування здоров’язбережного ставлення до життя серед молоді польського-українського прикордоння» за співфінансування Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 в рамках парасолькового проекту № IPBU.03.02.00-76-832/12 «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння» 2014 році між Львівським обласним інститутом, підписаний 22.01.2014, термін дії до кінця 2014 року);
¨ Малопольський центр удосконалення вчителів, Польща (Порозуміння про співробітництво від 06.03.2012);
¨ Мазовецький урядовий центр вдосконалення вчителів, Польща (Угода про співпрацю від 04.03.2010);
¨ Підкарпатський центр навчання вчителів у Жешуві, Польща (Угода про співпрацю в галузі освіти між Кураторієм Освіти в Жешові та Департаментом з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, від 22.05.2013);
¨ Міжнародний інститут вивчення Голокосту «Яд Вашем» у м. Єрусалим, Ізраїль;
¨ Міністерство освіти провінції Альберта, Канада (Угода про спеціального українського мовного радника між Міністерством освіти провінції Альберта та Головним управлінням освіти і науки ЛОДА від 08.08.2012).