DOCCU

DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні – це швейцарсько-український проект, який реалізується в Україні в рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, а саме в рамках її напрямку «Врядування та відновлення миру». Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС) уповноважила Інститут міжнародних проектів в освіті Цюріхського педагогічного університету реалізувати проект DOCCU.

Головна мета проекту – підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні через:

  • систему навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;
  • систему післядипломної освіти вчителів і керівників шкіл.

Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

Пілотні регіони – Київська, Одеська, Херсонська, Полтавська, Львівська, Луганська, Івано-Франківська та Дніпропетровська області.

Львівську область представляє Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти".

Координатором проекту є Шиян Олена Іллівна.

До тренерського складу входять: Кацюба Микола Романович, Кудрик Ліліана Григорівна, Сороколіт Наталія Стефанівна, Сухінська Віра Олегівна, Сціра Марія Андріївна, Богосвятська Анна-Марія Іванівна, Ковальова Людмила Леонідівна, Сохань Галина Степанівна, Гусаков Ігор Миколайович, Олексюк Ігор Богданович.

 

Інформація про проект