Інтерактивне навчання – формат демократичної школи

   04 лютого 2019 року група вчителів англійської мови – слухачів курсів підвищення кваліфікації – стали учасниками тренінгу «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», який провела доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти Анна-Марія Богосвятська. Демократичний стиль спілкування, дружна узгоджена робота в команді, та головне – інтерактивні вправи допомогли учасникам проявити свої найкращі громадянські компетентності: повагу до думки іншого, можливість вільно висловлюватися, працювати в команді, домовлятися, бути толерантними і доброзичливими. Найбільше педагогам сподобались вправи із посібників курсу ОДГ/ОПЛ «Перегони на повітряних кулях», «4 кути», «Особиста символіка», «Острів’яни і поселенці» та ін.

   Із відгуків учасників тренінгу:

   «Було цікаво дізнатися про інтереси і захоплення своїх одногрупників. Мене здивувало, що за допомогою простих вправ та ігор можна підняти настрій» (Іванська Ірина, учитель англійської мови);

   «Було цікаво самовиразитись через різноманітні види діяльності, а особливо зображати себе за допомогою малюнків. У мене вийшло розслабитись, заспокоїтись та, що важливо, покращити свій настрій. Мене здивувало те, що за допомогою простих, але цікавих вправ можна стільки багато дізнатись про оточуючих людей» (Куротчин Лілія, учитель англійської мови).