Новини

 • DOCCU на Львівщині: рефлексія з приводу першого року реалізації проекту

  DOCCU на Львівщині: рефлексія з приводу першого року реалізації проекту
  Ось уже рік Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, зокрема й кафедра освітньої політики, реалізує українсько-швейцарський проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU), скерований на зміну культури школи, яка б стимулювала розвиток громадянських компетентностей у вчителів, учнів, їхніх батьків, а також зміну методів управління навчальним закладом на демократичні.
 • Громадянських компетентностей навчались керівники гуртків гуманітарного спрямування

  Громадянських компетентностей навчались керівники гуртків гуманітарного спрямування
  26 червня 2017 року слухачі курсів підвищення кваліфікації ЛОІППО – керівники гуртків гуманітарного спрямування стали учасниками тренінгу з розвитку громадянських компетентностей в Україні.
 • Про українсько-швейцарський освітній проект DOCCU зі вчителями-правознавцями

  Про українсько-швейцарський освітній проект DOCCU зі вчителями-правознавцями
  26 червня 2017 р. вчителі правознавства, що проходять курси підвищення кваліфікації у Львівському ОІППО, мали змогу ознайомитися із змістовими аспектами українсько-швейцарського освітнього проекту DOCCU «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».
 • Про громадянські компетентності говорили під час семінару у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. Перемишлянського району

  Про громадянські компетентності говорили під час семінару у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. Перемишлянського району
  У рамках проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» 21 червня 2017 року був проведений семінар у Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст. Перемишлянського району. Галина Сохань, доцент кафедри суспільствознавчої освіти, ознайомила учасників із змістовими аспектами українсько-швейцарського проекту DOCCU. Вчителі та школярі разом навчалися відповідальності. Яким чином треба бути відповідальним у демократичному суспільстві – основний меседж семінару.
 • Правознавство і громадянські права

  Правознавство і громадянські права
  19 червня 2017 р. на курсах підвищення кваліфікації вчителів правознавства було проведено соціогуманітарний модуль «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Модератор заняття, асистент кафедри суспільствознавчої освіти ЛОІППО Ігор Гусаков ознайомив слухачів із змістовими підвалинами швейцарсько-українського освітнього проекту DOCCU. При цьому акцент було зроблено як на теоретичних, так і на практично-методичних аспектах, спрямованих на утвердження принципів демократії в українському освітньому вимірі.
 • Соціогумантарний модуль із завідувачами ДНЗ та вихователями-методистами

  Соціогумантарний модуль із завідувачами ДНЗ та вихователями-методистами
  19 червня завідувачі дошкільних навчальних закладів та вихователі-методисти дискутували на тему «Громадянська освіта в Україні».
 • Тренінг з розвитку громадянських компетентностей для вчителів Львівщини

  Тренінг з розвитку громадянських компетентностей для вчителів Львівщини
  16 червня 2017 року в актовій залі Львівського ОІППО близько 70-ти вчителів різних предметів (українська мова та література, математика, фізика, фізична культура, зарубіжна література, біологія, географія, трудове навчання, образотворче мистецтво та ін.) засвоювали основи демократичного громадянства. Протягом 6 академічних годин тренери Богосвятська А.І., доцент кафедри гуманітарної освіти, і Кудрик Л.Г., доцент кафедри життєвих компетентностей, знайомили учасників тренінгу з головними цілями і принципами українсько-швейцарського проекту ОДГ/ОПЛ, основними документами про права людини, а також на практиці навчалися громадянським компетентностям (вправи «Всі різні, всі рівні», «Малюємо права людини», «Словник Священних Слів», «Що я даю людям і чого від них чекаю?», «4 кути», вправи на активізацію, валеохвилинки та ін.).
 • Освіта з прав людини для вчителів зарубіжної літератури

  Освіта з прав людини для вчителів зарубіжної літератури
  14 червня 2017 року учителі зарубіжної літератури стали учасниками тренінгу з основ демократичного громадянства. Тренери – викладачі кафедри гуманітарної освіти Богосвятська А.І. і Ковальова Л.Л. – познайомили учасників тренінгу з актуальністю освіти з демократичного громадянства, головними цілями і принципами українсько-швейцарського проекту ОДГ/ОПЛ, основними документами про права людини.
 • Про громадянську освіту із вчителями-філологами

  Про громадянську освіту із вчителями-філологами
  14 червня 2017 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації – учителів української мови та літератури м. Львова та області був прочитаний соціогуманітарний модуль «Громадянська освіта в Україні». Ведучі семінару-тренінгу доцент кафедри гуманітарної освіти Богосвятська А.-М. та доцент кафедри життєвих компетентностей Кудрик Л.Г. ознайомили педагогів з українсько-швейцарським проектом DOCCU, основними цілями і принципами навчання ОДГ/ОПЛ у школі, сутністю та принципами демократії.
 • Методисти предмету «Зарубіжна література» навчались демократії

  Методисти предмету «Зарубіжна література» навчались демократії
  12 червня 2017 року відбувся семінар методистів районних відділів Львівської області, які відповідають за методичний супровід учителів зарубіжної літератури. В черговий раз підіймалось питання про особливості реформування освіти в Україні і концепцію «Нова українська школа».