У червні 2022 р. відбувся цикл семінарів у рамках обласного постійно діючого семінару «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення», у якому взяли участь вчителі біології та науковці.
ДаліВельмишановні колеги!
Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!
Далі
У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.
Далі23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою.
Далі22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.
ДаліУ червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.
ДаліУ КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого 21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.
ДаліОголошується конкурс на заміщення посади Спеціального проєктного офіцера у Міністерстві освіти провінції Альберта у м. Едмонтон, Канада, терміном із березня 2020 року.
З початку 2019 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжуються курси підвищення кваліфікації для вчителів правознавства та громадянської освіти.
Є люди, зустрічі з якими надихають і мотивують, - в останні дні березня це чудова група креативних вчителів християнської етики на курсах підвищення кваліфікації.
25 березня 2019 року вчителі української мови та літератури стали учасниками тренінгу «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».
У якій школі хоче вчитися сьогодні учнівська молодь? Як може вплинути учнівське самоврядування на головні сфери шкільного життя? Як здійснювати діагностику потреб учнів, які методи діагностики цих потреб і способи вирішення проблем шкільного життя?
04.02.2019 р. учителі української мови та літератури на соціогуманітарному модулі освоювали основи освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини.
27 лютого 2019 р. на базі Українського католицького університету був проведений семінар з вчителями.
18 лютого 2019 року слухачі курсів підвищення кваліфікації – учителі зарубіжної літератури – навчались демократії на курсі «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» разом з тренером Анною-Марією Богосвятською, доцентом кафедри гуманітарної освіти.
11 лютого 2019 року вчителі української мови та літератури мали змогу відчути, яким має бути сучасний учитель, що таке демократичний урок, які нові форми кооперації учнів і навчання на уроках.
04 лютого 2019 року група вчителів англійської мови – слухачів курсів підвищення кваліфікації – стали учасниками тренінгу «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», який провела доцент, завідувач кафедри гуманітарної освіти Анна-Марія Богосвятська.