Оголошення!
До уваги слухачів курсів підвищення кваліфікаціїї
у лютому 2021 року
http://loippo.lviv.ua/nn/navcanniia/semestr/
Далі
26 січня у системі ZOOM відбулася онлайн-нарада голів методоб’єднань закладів позашкільної освіти на тему “Організація навчально-методичної роботи методоб'єднань для педагогів ЗПО на 2021 рік”.
ДаліДля підтримки математичного олімпіадного руху, а також для активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, Український католицький університет 31-го січня 2021 проведе Львівську відкриту обласну олімпіаду з математики для учнів 7-11 класів. Олімпіада відбудеться в Академічному корпусі УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а.
Далі30 грудня 2020 року відбулася онлайн–нарада працівників кабінету координації впровадження НУШ і моніторингу, організована завідувачкою кабінету М. М. Барною.
Далі29 грудня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи, яка працюватиме над стратегією розвитку інституту на найближчі п'ять років. До складу групи увійшли: директор інституту Павло Хобзей, заступники директора — Наталія Пастушенко, Ігор Танчин і Роман Кацюба та керівники підрозділів установи. Модерувала зустріч доцентка кафедри освітньої політики Христина Чушак.
ДаліУ другому півріччі 2020 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися курси для вчителів правознавства і громадянської освіти. Зокрема, проходили заняття постійно діючого семінару на тему: «Компетентнісний підхід у вивченні правознавства та предмета «Громадянська освіта».
Далі«Шкільна академія підприємництва» (2012-2015 рр.) - це 4-річний польсько-український проект, реалізований Осередком Розвитку Освіти у Варшаві та Львівським ОІППО, за фінансової підтримки програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ РП «Polska Pomoc».
Проект мав на меті підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі.
Цілями проекту були:
За 4-річне існування проекту було залучено 24 області України, підготовлено 69 тренерів, задіяно 242 методисти, 5761 вчитель та 81250 учнів, було створено 210 шкільних клубів підприємництва, а також підготовлено 2 посібника: електронний посібник «Шкільний клуб підприємництва: Вчимося діяти», посібник «Уроки з підприємницьким тлом: Навчальні матеріали».