Пошук по сайту

Шкільна академія підприємництва

«Шкільна академія підприємництва» (2012-2015 рр.) - це 4-річний польсько-український проект, реалізований Осередком Розвитку Освіти у Варшаві та Львівським ОІППО, за фінансової підтримки програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ РП «Polska Pomoc».

Проект мав на меті підтримку суспільно-економічного сталого розвитку країни через виконання заходів, які мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації через запровадження елементів підприємницької освіти у школі.

Цілями проекту були:

  • Розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар’єрі;
  • Обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов’язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.

За 4-річне існування проекту було залучено 24 області України, підготовлено 69 тренерів, задіяно 242 методисти, 5761 вчитель та 81250 учнів, було створено 210 шкільних клубів підприємництва, а також підготовлено 2 посібника: електронний посібник «Шкільний клуб підприємництва: Вчимося діяти», посібник «Уроки з підприємницьким тлом: Навчальні матеріали».