Пошук по сайту

ІІІ етап

"Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 році" (Спільний наказ ДОН ЛОДА №07-01/627 від 27.12.2017 та ЛНУ ім. І. Франка №0-157 від 28.12.2017)

Додаток 1 

Додаток 2

Додаток 3

 

"Про зміни термінів проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови" (Спільний наказ ДОН ЛОДА №07-01/25 від 25.01.2018 та ЛНУ ім. І.Франка №0-7 від 25.01.2018)

 

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

20-21 січня – математика, правознавство, російська мова і література;    

27-28   січня  – історія,  біологія, економіка, польська мова і література;

03-04 лютого  –  українська  мова  і  література,  астрономія, географія;

10-11 лютого – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська), інформаційні технології, екологія, хімія;

17-18 лютого – фізика, інформатика, трудове навчання, християнська етика.

 

                                                          20 січня

Математика

Програма

Результати:     7 клас             8 клас            9 клас           10 клас          11 клас

Завдання

Відповіді

 

Правознавство

Програма

Результати:       9 клас                  10 клас                    11 клас

Завдання

 

Російська мова і література

Програма

Pезультати

Завдання:           9 клас                     10 клас                   11 клас

 

 

                                                        27 січня

Історія

Програма

Результати

Завдання:     8 клас          9 клас           10 клас          11 клас

 

Біологія

Програма

Результати

Завдання

Відповіді

 

Економіка

Програма

Результати:        9 клас                    10 клас                  11 клас

Завдання

Відповіді

 

Польська мова і література

Програма

Результати

Завдання

Відповіді

 

 

                                                       3 лютого 

Астрономія

Програма

Результати:           10 клас           11 клас

Завдання:       Теоретичний тур           Практичний тур

 

Географія

Програма

Результати

Завдання

 

                                                         4 лютого

Українська мова і література

Програма

Результати

Завдання:          мова                 література

Відповіді:           мова                 література

 

 

                                                        10 лютого

Англійська мова

Вимоги до процедури проведення туру визначення мовленнєвої компетенції та відповідей учасників

Програма

Результати

Завдання:        9 клас              10 клас               11 клас

WRITING

 

Німецька мова

Програма

Результати

Завдання

 

Французька мова

Програма

Результати

Завдання

 

Іспанська мова

Програма

Результати

Завдання

 

Інформаційні технології

Програма

Результати

Завдання

 

Екологія

Програма

Результати

Завдання

Відповіді

 

Хімія

Програма

Результати

Завдання

Відповіді

 

 

                                                   17 лютого

Фізика

Програма

Результати

Завдання та відповіді:        8 клас                9 клас                10 клас                  11 клас

Завдання експериментального туру

 

Інформатика

Програма

Результати

Завдання

 

Трудове навчання

Програма

Результати

Завдання:            9 клас (хлопці)                  9 клас (дівчата)

                          11 клас (хлопці)                  11 клас (дівчата)

 

Християнська етика

Програма

Результати:            8 клас                   9 клас                  10 клас

Завдання:              8 клас                     9 клас                 10 клас