Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  08.09.2017

  Учасниками семінару під модераторством Парій Н.З., методиста  кабінету інформаційних технологій навчання, були обговорені найважливіші рекомендації щодо викладання інформатики у 2-11 класах.

  Методист кабінету Парій Н.З. ознайомила учасників про Всеукраїнський Інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської й фінської освіти для України. Європейський контекст» за участю міжнародних спікерів, який проходив  20-21 червня 2017 року і організований ВГ «Основа». Ознайомила з прикладами навчальних Smart пристроїв (Bee-bot, Makey Makey, Ozobot і інші), запропонувала учасникам шкільних спільнот реєструватись і брати участь в eTwinning спільноті шкіл Європи.  eTwinning сприяє шкільній співпраці в Європі через використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) шляхом надання підтримки, інструментів та послуг, щоб школи могли легко формувати короткострокові та довгострокові партнерські відносини у будь-якій тематичній сфері.

  Палюшок Л.В., завідувач кабінету інформаційних технологій навчання, наголосила на основні елементи оновленої програми з інформатики для учнів 5-9 класів, які розпочали вивчення предмету у 2-4 класі (затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2017 року № 804).  Акцентувала увагу на формування практичних навичок для подальшого їх застосування у реальному житті замість опрацювання великого об’єму теоретичного матеріалу без можливості його застосування на практиці. Розповіла про відображення в предметі наскрізних змістових лінії, через які розкривається соціальна та практична значущість курсу інформатики (екологічна безпека та сталий розвиток; громадянська відповідальність; здоров'я і безпека; підприємливість та фінансова грамотність).

  Методист кабінету Прончак С.І. наголосив про зміни в основних нормативно-правових документах про організацію навчання в кабінеті інформатики, які відбулися у зв’язку з наказом МОЗ України №709 від 26.06.2017.

  Про особливості проведення Міжнародного конкурсу «Бобер» у 2017-2018 році  розповів координатор проекту Шпакович Р.С., вчитель інформатики ЛФМЛ-інтернату при ЛНУ ім.І.Франка.

  Палюшок Л.В. обговорила з учасниками проблеми організації тематичних курсів «Застосування інтерактивного програмно-технологічного навчального комплексу SMART Board у навчальному процесі» для педагогічних працівників об’єднаних територіальних громад у вересні-грудні 2017 року.