НУШ базова школа

У 2022/2023 навчальному році освітня реформа «Нова українська школа» стартувала у базовій школі. За новим Державним стандартом базової середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 898, та новими модельними навчальними програмами, що реалізують цей стандарт освіти, почнуть навчатись учні 5 класів усіх закладів загальної середньої освіти України.
Для орієнтування у новоствореному навчальному контенті Інститутом модернізації змісту освіти підготовлено ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5-6 класи» , де усі навчальні та навчально-методичні матеріали розподілено за освітніми галузями Державного стандарту базової середньої освіти та відповідно до модельних навчальних програм
Керівники ЗЗСО, вчителі математики 5-6 класів НУШ можуть  скористатися матеріалами у рубриці «Базова освіта» http://barna-consult.com/category/bazova-osvita/, які були розміщені впродовж 2022-2023 навчального року, а також матеріалами, які допоможуть в організації освітнього процесу з математики у 5-6 класах НУШ у 1 семестрі 2023-2024 навчального року (Додаток_1, Додаток_2, Додаток_3 і Додаток_4). Додатки 1-4 містять навчальні програми об’єднані з календарно-тематичним плануванням для 5-6 класів НУШ, в “тілі” яких розміщені відповідні діагностувальні роботи, фідбеки, таблиці, поради щодо підходів у здійсненні оцінювання результатів навчання учнів у розрізі груп загальних результатів (ГЗР) за 1 семестр 2023-2024 навчального року. – автор Барна М.М.
Працівниками Львівського обласного інституту розроблено “Конструктор створення освітніх програм” на допомогу шкільним командам в підготовці освітньої програми закладу освіти.

Збірка матеріалів від The LEGO Foundation “Онлайн-зустрічі 5-й клас”

Партнери