Сертифікати

До 2022 року сертифікати про пройдене навчання видавались лише у паперовій формі (виключенням є сертифікати, які були видані за 2021 рік в рамках навчання педагогічних працівників за кошти освітньої субвенції)! Тому, якщо Вам потрібен сертифікат за пройдене навчання до цього року, то потрібно звернутись у кабінет організації навчальної діяльності!

Сертифікати за 2022 рік створювались в електронному форматі і їх можна знайти на сторінці “Сертифікати 2022”, де вони розміщені помісячно за кафедрами і номерами груп. Сертифікати за 2023 рік створюються в електронному форматі і реалізовано пошук за Прізвищем слухача чи Номером групи на сторінці “Сертифікати 2023”

Інститут співпрацює з проєктом “Єдина Атестаційна система”, де педагогічні працівники можуть автоматично отримувати сертифікати курсів підвищення кваліфікації в особистому кабінеті. Для цього завантажено всі бази даних сертифікатів інституту від 2020 року. Переліки баз та доступ до системи ЄАС на сторінках сертифікатів по роках видачі!

Нижче розміщено списки супервізорів:

Партнери