Пошук по сайту

Новини
 • 17.01.2019

  ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР ДО ДНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

  4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди Дня Безпечного Інтернету, який цього року відзначається 5 лютого. Організаторами заходу є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету» та НВК №141 «ОРТ» м. Києва.

  До участі запрошуються вчителі, адміністрація закладів загальної середньої освіти та всі зацікавлені особи.

  Початок заходу – 14.00, тривалість – 60 хвилин.

   

  Далі
 • 16.01.2019

  Старий рік минає, Новий наступає!

  15 січня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися збори трудового колективу, на яких підрозділи інституту звітували про зроблене у минулому році, а також вітали колег колядками, щедрівками і віншуваннями з нагоди Нового року та Різдва Христового. Звіти теж були оригінальними, деякі кабінети і кафедри представили їх у віршованій формі.

  Далі
 • 03.01.2019

  Відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  Про конкурс сценаріїв на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України»

  У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся конкурс сценаріїв серед учителів на тему «Хрещення Київської Русі як передумова європейського вибору України». Цей захід присвячений величній події - 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. Учасниками конкурсу стали більше тридцяти педагогів освітніх закладів Львівщини. Вони якнайкраще намагалися розкрити тематику величної дати у своїх методичних розробках: виховних заходах, годинах спілкування, квестах, бінарних уроках тощо. Педагоги використали інноваційні методики в укладанні сценаріїв.

  Далі
 • 26.12.2018

  Навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО

  Підвищення якості  дошкільної освіти, оновлення її змісту та форм організації  освітнього процесу, запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи  педагогічних працівників ЗДО – основні завдання сучасної дошкільної освіти.

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся семінар-практикум для практичних психологів ОТГ та ВНЗ І-ІІ р.а. «Домашнє насильство як порушення прав людини...»

  Дитинство є таким періодом в житті кожної людини, коли закладаються основи особистісної активності, особистісні властивості та цінності, що визначають якість майбутнього життя. Одночасно це такий життєвий період, коли дитина як людина і як особистість найменш захищена від соціального, фізичного і психічного насильства. Оскільки існує і широко поширена агресія, можна говорити про її жертви – дітей і підлітків, які потерпають від насильства.

  Далі
 • 14.12.2018

  Громадянська освіта як важливий чинник утвердження демократії

  12 грудня 2018 р. у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар для методистів рай(міськ) методкабінетів, які відповідають за науково-методичний супровід громадянської освіти та вчителів цього  нового шкільного предмета, покликаного утвердити ідеї демократії в освіті та суспільстві. Тема семінару: «Актуальні питання викладання предмета «Громадянська освіта» у контексті демократизації вітчизняної освіти». 

  Далі
 • 14.12.2018

  Відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти

  12 грудня на базі Малої академії мистецтв у м.Комарно Городоцького району відбувся зональний обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти на тему "Особистий розвиток педагогів засобами мистецтва". 

  Далі
  08.02.2018

  Учасниками Зимової школи, організованої  Творчим  об’єднанням  «Соняшник» за підтримки Міністерства освіти і науки України, були методисти природничих дисциплін обласних інститутів (академій) ППО, районних (міських) управлінь освіти та методичних кабінетів (центрів) та педагогічні працівники закладів освіти.

  Під час Зимової школи проведено наради  за участю представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти з питань  особливостей освітнього процесу з природничих дисциплін у старшій (профільній) школі та організації і проведенні ДПА у 2017/2018 навчальному році.

  Учасники природничої школи поновили свої знання з питань ефективності  застосування методів і прийомів розвитку критичного мислення на уроках предметів природничого циклу та в позаурочній діяльності, зокрема при проведенні Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

   Особливу увагу  викликали проведені численні тренінги: «Вежа» (Л. Козак, Івано-Франківська область); «Зустріч із завданнями» (Р. Шаламов, м. Харків); тренінг з комунікативних методик (К. Глазунова, м. Львів).

  На високому науково-методичному рівні проведено майстер-клас з рамки підприємницької компетентності (О. Овчарук, О. Дубовик; м. Київ);  круглий стіл «Огляд компетентнісно зорієнтованої навчальної літератури ТО  «Соняшник» (Р. Шаламов, м. Харків);  семінар з організації та підсумків гри «Геліантус-2017» (Ю. Морщавка).

  За ефективну організацію та проведення в освітніх закладах Міжнародної природознавчої гри «Геліантус-2017» МОН України та ТО «Соняшник» відзначило Подяками координаторів гри, а всі учасники V Всеукраїнської Зимової природничої школу одержали   методичні матеріали.

  Обмін досвідом роботи педагогів-природничників, представників різних областей України, з організації та проведення роботи з обдарованими учнями, розвитку інтелектуального потенціалу школярів засвідчив, що Міжнародна природознавча гра «Геліантус» - це один із дієвих засобів реалізації Концепції Нової української школи.